Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, most fenyeget hogy öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés

A történetem röviden. Együtt voltunk már közel másfél éve már, mikor nekem volt egy súlyos autó balesetem és ennek következtében nem ment a szex sem jó ideig miután felépültem. Egyszerűen 2-3 hónapig képtelen voltam az ágyban bármit is nyújtani majd ez fokozatosan javult. Mára már minden olyan mint régen ám a bökkenő az, hogy még én lábadoztam a kórházban utána otthon is ez idő alatt lefeküdt a barátnőm az egyik haverjával. Ő mondta el nekem 2 hete, és én ezért kidobtam. Szörnyen elkeserített a dolog ahogy viselkedett velem, most egy ideje fenyeget azzal hogy öngyilkos lesz.


24/f 22/l



2015. febr. 2. 13:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél neki kötelet.
2015. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy jó régen látott film jutott eszembe, amiben Clint Eastwood rendőrt alakított.


Egyik jelentetben egy öngyilkosjelölt fenyegetőzött azzal, hogy leugrik valami magas, lapostetős épület tetejéről. Kint állt a tető peremén, előtte már többen próbálták meggyőzni arról, hogy ne tegye, jöjjön szépen le, kap segítséget, mindenre van megoldás, az élete értékes, ne dobja el, stb.


Lent teljes készültség, rendőrök, tűzoltók stb. Ha jól emlékszem, egy rendőrségi pszichológusnő is próbálta jobb belátásra bírni hangosbeszélőn keresztül, de hiába.


Clint Eastwood megérkezik a helyszínre, látja, mi a helyzet, és felmegy egyedül a tetőre, önfejűen, a felettese engedélye nélkül. Az öngyilkosjelölt először fenyegetőzik, hogy ne merjen közelebb jönni, mert azonnal leugrik, és ne is akarja lebeszélni, mert úgysem tudja.


Erre mondja neki, hogy ő ugyan nem akarja lebeszélni az öngyilkosságról, ugorjon le nyugodtan, ha jobbnak látja. A pasi megrökönyödve kérdezi, hogy akkor mégis minek jött fel hozzá a tetőre.


Clint Eastwood meg rezzenéstelen arccal közli vele, hogy csak azért, mert szeretné, ha ugrás előtt odadobná neki az igazolványát, mert elhiheti, hogy a földetérés után senkinek nem lesz kedve a belei között keresgélni, kímélje már meg ettől őket.


(Gondolom, mindenki kitalálta, hogy a jelenet azzal végződött, hogy szépen lesétált a tetőről.)


Kérdező, a helyedben annyit tennék, hogy a családját értesítem, hogy ilyesmivel fenyegetőzött, és rájuk bíznám, hogy hogyan kezelik a helyzetet. Neked ebben a kérdésben már sem mozgástered, sem felelősséged nincsen.

Hoztál egy döntést, teljesen érthetően és jogosan, az meg már a barátnőd dolga, hogy szembenézzen a saját tettének a következményével, és feldolgozza a szakítást.

2015. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
csak hisztizik,majd elmulik neki,biztos szeret es azert hisztizik,de megerdemli hogy kitedd,megvan az oka . 22L
2015. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha akarja tegye megy, nem miattad lesz öngyilkos,hanem mert olyan ostoba volt.Vannak akik nem képesek várni a másikra,mert a szex sokkal fontosabb, mint hogy a másik felépüljön. De úgysem lesz öngyilok. Messziről el kell kerülni ezt a csajt örökre.
2017. febr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hívd a mentőket, ha ezt mondja. Amúgy meg ha beviszik, akkor is lehet öngyilkos. Szóval ez sem megoldás. Lutri az egész, vagy öngyilkos lesz, vagy nem, vagy el van tényleg keseredve, vagy csak szórakozik. Eleinte nagyon "szeretted"? Vicces ez az egész, ezt a szót használni ezekre az izékre. Szeretni :)))) De aztán rögtön utálni mert a "büszkeséged". Haha.
2019. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!