Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ribi dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ribi dolog volt ez a részemről? Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm, a barátja és én vagyunk az érintettek.

Ma suliban ők ketten, meg még két osztálytársunk beszélgettek, és amikor odamentem, csak úgy szimplán hozzáértem a srác karjához, mire ő átkarolt fél karral, én meg átöleltem a derekát, kb. úgy 5 mp-ig tartott a dolog. Igazából én nem tulajdonítottam nagy jelentőséget a dolognak, mert nagyon jó barátom a srác, meg minden, a barátnőmön csak annyit láttam, hogy furán nézett, de aztán meg semmi nem volt, pár ember, aki még ott volt, ők estek nekem eléggé, hogy ezt nem kéne, meg mit rondítok bele a kapcsolatukba (mondjuk sztem egy ölelés nem belerondítás, de mind1....)

Szerintetek is gáz volt ez és nem kellett volna? Ti hogy regáltatok volna? (Bárki helyében)

17L


2015. febr. 4. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Leszoptad? Nem? Akkor nem volt ribizli dolog a részedről.
2015. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:

szerintem hülyék a többiek

én nem folyok bele más magánügyeibe,tehát sehogy nem reagálok

2015. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Egyszer megtörtént de szerintem többet ne csináld. xd
2015. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem volt az ha a társaság amibe lettél volna lenne olyan intelligens mint én akkor tudná hogy a lányoknál általában még baráti puszit is lehet adni nem hogy 1 ölelést csak annyi hogy kellemes de ezzel nem csalsz meg senkit.
2015. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sok volt hidd el sok
2015. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt gáz, ha amúgy is barátok vagytok a sráccal ennyi simán belefér, egyáltalán nem volt ribis dolog, viszont ha ez a többieket ilyen érzékenyen érinti barátnődet is beleértve, akkor lehet, hogy jobb lesz ezek után kihagyni ezt az ölelést.
2015. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kéne ezt csinálni. Szerintem nem volt ribizli dolog, de inkább ne
2015. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy az a ribi, aki rányomult a barátnője pasijára? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2015. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De miért ne? Ugyanolyan barátom...
2015. febr. 4. 18:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Az nem én vagyok :D
2015. febr. 4. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!