Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok és senki sem szeret,nem volt még pasim,a barátaim is mind kibeszélnek a hátam mögött és szarnak a fejemre.......

16/L


2015. febr. 4. 22:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
7: Hah. Mintha ennyire egyszerű lenne egy valóban szuicid hajlamokkal küzdő ember...
2015. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Azért ne legyél öngyilkos, mert én szeretlek! :)


Amúgy meg az olyanok nem barátok, akik kibeszélnek a hátad mögött. Inkább te sz*rd la az ő fejüket! ;)

Azzal meg még nem vagy elkésve, hogy nem volt még barátod. Ráérsz még a pasizással, talán jobban is teszed, ha most még inkább a tanulásra koncentrálsz. :) És itt vagyok én, aki 18 éves, és még nekem sem volt barátom. Szóval ne aggódj emiatt! :)

2015. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Mert még előtted áll az élet java, fogalmad sincs róla mennyi szép dolog vár rád :) Most csak tanulj, próbálj meg kedves lenni a körülötted lévőkkel és sodor az élet!

Rengeteg új embert fogsz még megismerni, akik nagyon fognak téged szeretni, rengeteg szép élmény vár rád, amit kár lenne kihagyni.

2015. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
15%
Micsoda problémák!Én is úgy látom hogy itt más kiút a számodra..Igaz,hogy pl Afrikában ebben a percben is éhen hal valaki,máshol az ebola pusztít,keleten meg a terroristák azon tanakodnak,hogy melyik országot támadják meg legközelebb,az ukrán helyzetről meg már nem beszélve, de ezek mind lényegtelen semmiségek ahhoz képest,ami veled történik...gondolkozz egy kicsit, mielőtt ilyenek leírsz..
2015. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%
Az életet nem magadtól kaptad, így te ne is vedd el.
2015. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
72%
14: Na ez az, amitől egy depressziós meg még szarabbul fogja magát érezni. Gratulálok!
2015. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
95%
Mert szükségem van rád! :)
2015. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
29%
Képes lennél a szüleidnek több 100.000 ft költséget okozni a temetés miatt? Először gondolj bele ebbe.Majd a szánakozó ismerősökre és rokonokra,akik összepusmognak majd és nem rólad, hanem szegény szüleidet fogják sajnál ni...
2015. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
74%
MERT MEG NEM OLELTELEK MEEEEEEEG!!! DÓÓÓÓÓÓRIIIII!! TE VAGY AAAAZ!
2015. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%

#14 rohadtul leszrom h 2000 km-re min törik a fejüket az arabok.


Vagy azon kéne izgulnom h mikor lesz itt az ebola?


Ha a világ problémávail foglalkoznánk nem lenne idõnk a saját környezetünkre, gondolom te se gondolsz bepe méllyen ha hallod h vkik lezuhantak egy repülõvel. Így senki nem tudná végezni a napi feladatát. Emiatt alakult ki a társadalomban h ha nem velük történnek a dolgok, akkor bepe se gondolnak, nem akarnak szomorúak lenni, nem akarnak sírni.

2015. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!