Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok és senki sem szeret,nem volt még pasim,a barátaim is mind kibeszélnek a hátam mögött és szarnak a fejemre.......

16/L


2015. febr. 4. 22:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

bizonyos nézetek szerint,akkor hagyjuk abba az életet amikor kedvünk,van ez egy fajta isten tagadás,sátánista nézet,mert az élet ami "ajándék",a felett hatalma nem istennek,a sorsnak, hanem saját magának az embernek van,és ezzel köpi le magát az életet.


egy zenekar tagja kibelezte anno saját magát ez okból....meg volt némi mentális klikkje,de érdekes mindenesetre :)) jobb szöveg,mint feri elhagyott ...csatt...

vagy

2015. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
30%
Mert emberek millió vannak ezerszer nehezebb helyzetben, mint te, mégsem jut ilyen eszükbe. Ők örülnek minden napnak. Vegyél példát róluk.
2015. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
én se adom fel pedig azt kell mondjam én is k**va szar helyzetbe kerültem azóta hogy új suli,új légkör,szüleim is elváltak nemrég,a baráti köröm szétszakadt és már csak töredékek vannak,szar az új környezet,bár igaz nekem a párkapcsolat már alakulóban van... De ne add fel én is bízok és még az a néhány igaz barát ad némi életkedvet
2015. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Megondoltam magam gyere baszasuk magunkat agyon a 2100000vos ostoral ahoz nemkel batorsag
2015. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Mert drága a temetés.
2015. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A 14-es válaszolót miért kellett lepontozni? A legkorrektebb választ eddig ő adta. Mindenki a saját kicsinyes semmit mondó problémáját helyezi előtérbe, mikor más ezért a semmiségért a félkarját oda adná, hogy végre nyugodtan élhessen. Szerintem az öngyilkosok mind, gyáva, önző emberek. Senki másra nem gondolnak, csak magukra. Az összes ilyen bekaphatja..
2015. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
8%
nem pontoztam.bánja a f**asz ha ez leugrik.
2015. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni. Az élet néha nagyon nehéz tud lenni főleg ha senki nincs akire támaszkodhatunk, akinek kiönthetjük a lelkünket.

Egyébként a kérdésedre te magad adtad meg a választ. :)

Ne halj meg úgy hogy senki nem szeret, hogy nem volt senkid se akivel egy párt alkottál volna. Ezek mind mind olyan dolgok amik csodálatosak és még előtted állnak.

Ha beszélgetni szeretnél valakivel, akkor nekem bármikor nyugodtan írhatsz. Megígérem, amint tudok visszaírok. ;)

Na holnap meló úgyhogy ma már biztos nem tudok visszaírni. Leghamarabb holnap. Kitartást! Szia.

2015. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hát egy jó barátra mindenkinek szüksége van ha gondolod írj ès barátkozhatunk/beszélgethetünk :) 15/F
2015. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 opened paradise ***** válasza:
Én akkoris szeretlek :)
2015. febr. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!