Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a ti pasitok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti pasitok hogyan használja a wc-t?

Figyelt kérdés
Ülve pisil otthon, vagy állva? Lehajtja maga után a deszkát? És a fedelét?
2015. febr. 6. 11:01
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim válasza:
1. honnan veszed hogy hogy csináljak? ott vagy a wcben miközben hugyozik? 2. miért érdekel ez téged?????, hipohonder vagy?
2015. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
11-es most komolyan, mi köze van a papucsságnak ahhoz, hogy valaki ülve vagy állva pisál? Problémák vannak a limbikus rendszeredben.
2015. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
40%
Szépen levágod a pasid p*csét ezzel... Ha férfi lenne orcán csapna, hogy gondolkodj már el magadon.. Tampont nem dugsz a se**ébe?
2015. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
32%
#13-as nem tudom ,hogy nő ,vagy férfi vagy, de bizonyára sérti az önérzetedet, hogy egy papucs vagy, vagy a férjed az. Egy igazi férfival ezt nem tudnád eljátszani, mert az kivágna, mint macskát szarni.
2015. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
Az én pasim ülve pisil.
2015. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

#10-es

Állva is sz*rjon,nem?

Miért lenne nekik kötelező állva pisilni? Attól ,hogy ha természetben vagyunk és muszáj pisilni,ők nem guggolnak le,mint mi,attól otthon miért ne végezhetné ülve a dolgàt?

Édesistenem

2015. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
23%
#16-os ne legyél már ennyire debil, könyörgöm! A szarásról szó sem volt.
2015. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
89%

#10: Mitől lenne kínos az ülve pisálás? Mert Sickratman megénekelte, hogy "Ülve hugyozol? Buzіevagy?" Ennyi erővel ne vegyél magadra pöttyös inget, ne tanulj angolul, ne kerékpározz, ne járj színházba, ne igyál kefirt, mert Sickratman szerint ez mind buzіság. Mellesleg sokkal higiénikusabb, ha nem csapódik szanaszét a húgy.


Otthon ülve végzem a kisdolgomat is, idegen helyen állva vizelek, de megpróbálok nem szökőkutat ereszteni mindent összecuccolva. Én sem örülnék, ha a haver összecseszné az egész retyót.

2015. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
18%
Veletek értelmetlen vitatkozni, mert nem fogjátok fel, hogy milyen mélyre süllyedtetek.
2015. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 aladar12 ***** válasza:
férfiként állva szoktam kivéve: nincs kedvem állni, rövid gondolkodáshoz van kedvem, hajnalban félkómában azt sem tudom hogy kerülök oda, stb.
2015. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!