Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a ti pasitok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti pasitok hogyan használja a wc-t?

Figyelt kérdés
Ülve pisil otthon, vagy állva? Lehajtja maga után a deszkát? És a fedelét?
2015. febr. 6. 11:01
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Még annyit fűznék hozzá, ha átjössz hozzám, akkor ha kérhetem állva hugyozz kislány...
2015. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
és ha szarás közben kell hugyoznod akkor is felállsz és belehugyozol?
2015. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
90%
Tudlak sajnálni, ha nálad a hugyozás közbeni testhelyzet határozza meg a férfiasságot.
2015. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, masnal hogyan mukodik, nalam nagyon nagyon ritka alkalmaktol eltekintve siman megy az allva celzas es nem megy melle semmi. akkor, amikor komasan kitantorgok ejjel, idonkent elofordul, de ez tenyleg ritka.


amit viszont munkahelyen vagy nyilvanos wc-ben latok, elborzaszt, az emberek egyaltalan nem torodnek azzal, hogy hova megy, a takaritono majd ugyis elintezi... ettol van hanyingerem, nem attol, hogy otthon milyen a wc.


egyeni igenyesseg kerdese, hogy ki hogyan csinalja es mennyire figyel oda arra, hogyan megy.

attol meg rohadtul nem lesz papucs valaki, ha ulve pisil. miert lenne? odafigyel a tisztasagra es egy gonddal kevesebb, ha nem cseppen melle :)

2015. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Gondolom kedves 13as nálatok sem a másik fél hordja a nadrágot...
2015. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Kellehür ne engem sajnálj, hanem magadat!
2015. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
#26: Megnézném, amikor megkérdezed a sráctól a randin, hogy "No és te hogy pisilsz a vécén, ülve vagy állva? Mert tudod nálam alap, hogy egy férfi állva hugyozzon." Vagy ha bak vagy, te kérdezed meg a csajtól: "Te szereted azokat a férfiakat, akik állva hugyálnak? Én állva szoktam. Nálad számít? Mert nálam igen, és remélem, téged nem zavar, mert tudod, én ettől vagyok férfi, mert állva szoktam sárgát dobni." Nevetséges álférfiasság.
2015. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
#27: Nem kérdezném meg, hanem alapból nem hagynám ,hogy más szabja meg a szokásaimat. Ez a különbség köztem és közted!
2015. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Én pasiként mindig ülve wc-zek. Nincs kedvem naponta takarítani a wc helyiséget magam után.
2015. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
0%
Kellehür inkább szaladgálj valami tüntetésen meztelenül..kb arra jó a gondolkodás módod...
2015. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!