Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a ti pasitok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti pasitok hogyan használja a wc-t?

Figyelt kérdés
Ülve pisil otthon, vagy állva? Lehajtja maga után a deszkát? És a fedelét?
2015. febr. 6. 11:01
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Eleve nevetségesnek tartom ezen vitatkozni. Ez egy igen/nem kérdés lett volna, felesleges vitatéma, főleg ilyen gyermeteg véleményekkel, minthogy "nem férfias". Tessék elfogadni a másik álláspontját, nem indokolatlanul, elfogultan megtámadni azt.
2015. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

Pisiléssel megtisztelni valakit.. hát én ezt nem értem. Miért nem mindegy, hogy valaki hogyan pisál a wc-be, tán még ellenőrzöd is? Az alap, hogy valaki ha "összekoszol" valamit, takarítson föl maga után, megkérheted, hogy hajtsa le a deszkát, meg mosson utána kezet, de miért nem mindegy neked, ha akár fejenállva pisil, ha betalál a wc-kagylóba, és nem piszkít össze semmit? Én biztos nem pisilnék állva, csak mert valaki megkért rá, és szerinte ezzel tisztelem meg őt.. meg a többi wc-használó férfit.

20/L

2015. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

"A vendégekre is rászólok, hogy pisiljenek ülve."


Nyilván a te döntésed, úgy viselkedsz, ahogy helyesnek látod, a saját otthonodban jogod van ilyet kérni a vendégeidtől.


Én nő létemre sosem kérnék ilyet, még szóbahozni is irtó gáznak érezném, sértőnek a vendégségbe hívott férfiakkal szemben, mert egy ilyen kéréssel gyakorlatilag azt közölném, hogy nem feltételezem róluk, hogy önállóan ki tudják választani azt a módját a pisilésnek, amivel tiszta állapotban hagyják maguk után a WC-t.


Kb. annyira tapintatlannak érezném, mintha tőlem kérné valaki, amikor nála vendégeskedem, hogy majd ne felejtsem el lehúzni magam után a WC-t, és még véletlenül se felejtsem ott a használt intim betétet vagy tampont.


Szerintem ez ugyanolyan alap, mint az, hogy higiénikus állapotban hagyom ott magam után a WC-t, így minimum meglepődnék, ha valaki nem nézné ki belőlem, hogy képes vagyok magamtól figyelni erre.

2015. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Szerintem nem higiénikus álva pisilni magánháznál. A köz wc-ben piszoárban rendben van, csinálják, de egy kulturált házban ahol nők is élnek szerintem alap, hogy a pasik igazodjanak a nőkhöz.
2015. febr. 6. 22:31
 45/52 anonim ***** válasza:

Ühüm, hogyne.

-.-"

2015. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
63%
A férfi háziasításának utolsó lépése: hugyozzon úgy mint egy lány! Ez a férfi kiherélésének utolsó szimbolikus állomása, a férfi-lét vége. Van nő, aki meg tud kívánni egy ülve hugyozó férfit?
2015. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
az ülve pisilés tudtommal nem túl egészséges a férfiaknál.
2015. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
#46 igen jól mondod, háziasítás! Ugyanis nem az erdőben élünk. Ott pisiljenek állva a pasik, de egy civilizált házban van higiénia is.
2015. febr. 19. 11:34
 49/52 anonim ***** válasza:
kérdező, neked nem tök mindegy? úgyis takarítod a wc-t. ha nem az van, hogy direkt mellé megy minden, vagy csupa pisi az ülőke, hanem kultúráltan belepisil a kagylóba, és semmi jele nincs annak, akkor most nem tök mindegy? pontosan annyira higiénikus, mintha ráül, tekintve, hogy ettől függetlenül is ugyanúgy tisztítod a wc-t is...
2015. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Tudnád is te, hogy hogyan pisilek! :) ...hacsak nem kamerát szereltetnél fel a wc-be.
2015. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!