Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a ti pasitok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti pasitok hogyan használja a wc-t?

Figyelt kérdés
Ülve pisil otthon, vagy állva? Lehajtja maga után a deszkát? És a fedelét?
2015. febr. 6. 11:01
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
87%
Évek óta ülve pisilek, legalábbis ott ahol én takarítom a vécét meg vendégségben is. Nyilvános helyeket nem számít, ott mindig állva, de akkor kb. a plafonról is csöpög utána a húgy.
2015. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
nem hajtja le sajnos
2015. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

én párom ülve szeret, állva nem is láttam még, de nem igazán érdekel, hogy csinálja

lehajtja mindet

2015. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

#28

Az mióta a TE szokásod hogy a palid ülve vagy állva hugyozik-e?

Istenem mekkora egy buta barom vagy

2015. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, hogy pisil a párom, nem szoktam kukucskálni, miközben a mosdóban van... De én takarítom a wc-t és környékét, nem igazán láttam még semmi különösebb gusztustalanságot rajta/mellette.


Most megkérdeztem: állva pisil. Ezek szerint, valahogy meg tudja oldani, hogy ne frecsegjen szerteszét.

2015. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
Én kéz nélkül is tudok célozni. Közben ehetek szendvicset... na ez az igazi multitasking
2015. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Az én pasim szinte mindig állva. Nyilván ha nagydolog közben jön rá, hogy pisilnie is kell, akkor nem áll föl.. És reggel álló farokkal nem tudom hogyan csinálja.. és részegen sem tudom mit művel kisdolog végzés címén.. de 90%-ban biztos, hogy áll, és olyankor fölhajtja a wc-deszkát, és úgy is hagyja. Koszt soha nem csinál, és ha ő veszi a fáradtságot, és felhajtja a deszkát, nekem ugyanannyi fáradtságomba kerül lehajtani, ebből soha nincs vita.

Ja, és biztos én vagyok kíváncsi természet, de azt is tudom, hogy szokott tusolás közben is pisilni.

2015. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
#28: Ja értem, te az elfogult öntörvényű paprikajancsi vagy, akit nehogy már befolyásoljon bárki vagy bármi. Ez még annál is gyerekesebb önzőség, hogy az oviban senkinek nem adtál a cukrodból! Mellesleg inkább szerintem te az a képmutató embertípus vagy, akinek kapcsolatban 180 fokos fordulatot vesz az élete az egyedülálló léthez képest, csak most a rossz időszakodat éled, viszont csettintésre megváltozol, ha egy nő/férfi képbe kerül nálad.
2015. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Szeretnél te olyan tanulatlan idióta lenni,mint én :)
2015. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom én viszolygok attól, ha egy férfi állva pisil a wc-mbe... Nálam alap az ülve pisilés. A vendégekre is rászólok, hogy pisiljenek ülve. Szerintem ebben semmi férfiatlan nincs. Ennyivel meg lehet tisztelni az ugyanazt a wc-t használó nőket.
2015. febr. 6. 13:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!