Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütött a barátom, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom, nem tudom most mi legyen?! 17L

Figyelt kérdés

Elég jó barátom, egy ideje kavartunk, úgy tűnt hogy összejövünk, de én mégsem akartam, féltem, hogy rámegy a barátságunk, meg csinált is dolgokat amik nem voltak szimpatikusak, mindegy, ő ezen kiakast, mert nagyon akarta hogy összejöjjünk, nem értette meg, hogy miért nem akarom, üvöltözött, hogy biztos más pasi van a dologban és csak mondta,mondta, de olyan hangnemben hogy megfagyott az ereimben a vér, mire egyszerűen kibukott belőlem, hogy "szerinted téged tudna valaki szeretni amikor ilyen vagy?" Elborult az agya, és kaptam egy hatalmasat, ököllel (kajakos srác, szóval nagyon erős)

Nem lett semmi bajom, csak elég csúnyán felszakadt a szám, de annyira megijedtem, hogy köpni-nyelni nem tudtam, csak elkezdtek folyni a könnyeim, aztán meg elrohantam, mert féltem tőle, nagyon.

Nem merek hazamenni, egy barátnőmnél vagyok, nem akarom hogy a szüleim meglássák...

Félek ettől a fiútól, egy suliba járunk, nem akarok vele találkozni, nem tudom mit tegyek...

17L a fiú 18


2015. febr. 6. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Szólj a szüleidnek, ez egy barom...
2015. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem kellett volna megütnie, de te sem vagy különb, ideges, és még rá is teszel egy lapáttal? Érdekes. Hagyd a fenébe.
2015. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1%

elég bunkóság ilyet kérdezni egy fiútól.

én is megütöttelek vna.

tudd hogy hol a határ, és ne játssz legközelebb az érzelmekkel

2015. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Szólj a szüleidnek aztán menjetek a rendőrségre.
2015. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy nem jöttél össze vele...


Beszélj a szüleiddel!!! Ez nagyon fontos

2015. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Bori te vagy az? :)

Égjen Nappal Bukarest!

2015. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Jázi :) ***** válasza:
94%
Menj csak haza! A szüleid nem fognak rád haragudni és biztos,hogy segítenek majd mindenben! Az ilyet nem szabad magadban tartani, ahhoz még fiatal vagy.
2015. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Ideges valaki es akkor nem lehet neki akarmit mondani?? Hogy jon o ahhoz, hogy egyaltalan uvoltson velem?? Mondtam volna en neki cifrabbakat. Irany a rendorseg!!
2015. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
A szüleid nem fognak haragudni rád, sőt, büszkék lesznek rád, hogy nem mondtál neki igent, a fiú meg megkapja méltó büntetését, ki fogja élvezni, hogy elmúlt 18 éves.
2015. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Hülye pi..a! Takarodj haza és mondd el a szüleidnek! Azonnal!
2015. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!