Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a barátom de az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom de az én hibám is. Szakítsak? 16/L

Figyelt kérdés
Nagyon összevesztünk én meg ott bántottam meg őt ahol a legjobban fáj neki(szóban) és ő ezen nagyon kiakadt mert tényleg nagyon megbántottam és nem vettem észre és tovább feszítettema húrt..aztán megpofozott..aztán 10 perc múlva odajött hozzám és sírva bocsánatot kért és tényleg megbánta...nagyon szeretem őt de a barátaim azt mondják hogy szakítsak nehogy megverjen mégegyszer de biztos hogy nem fog...és ez az én hibám is mert nagyon mélyen megbántottam..ti mit tennétek?esetleg volt már veletek ilyen, akkor mit tettetek?
2013. nov. 24. 21:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit mondtál neki ?
2013. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
adnék neki még egy esélyt ,mert te is ludas vagy-voltál a pofonban!!!!
2013. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Ezek olyan emberek akik nem gondolkoznak mielött cselekednek vagy idegbetegek xD. Ha egyszer megtette mégegyszer megfogja.
2013. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 Azt itt inkább nem írnám le :/
2013. nov. 24. 21:06
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Ha sírva odament hozzád bocsánatot kérni elhajtanám.Verjen el rendesen utána meg ne sírjon
2013. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
hát...és szerintem a barátod tényleg megbánta de az is igaz hogy...aki meg üt egy nőt az nem férfi...de szerintem döntsd el te hogy megérdemelted-e.16/F
2013. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg olyan rosszat mondtál neki hogy le se akarod írni akkor sztem jogos a pofon de ha síva kért bocsánatot akkor megbànta ugyhogy ne szakíts vele de te tudod
2013. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Hagyd ott a p csába! ha 1 pasi meg üt azt ott kell hagyni egyből ,engem a volt barátnőm sokszor úgy felidegesített hogy tényleg meg is érdemelte volna de szerettem és nem tudtam volna megütni, az ilyen pasik többször is meg fogják tenni utána meg azt hiszik hogy 1 bocsánat kéréssel el van minden felejtve , én tuti hogy ott hagynám a helyedben
2013. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Akármit mondtál neki, ez NEM mentség neki arra, hogy megütött téged.
2013. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Ha a lelked mélyén tudod,hogy megérdemelted,és ő meg megbánta,akkor felejtsétek el,de ha megint előfordul akkor vége...
2013. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!