Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy együtt lehessek vele?

Figyelt kérdés
A barátnőm el van tiltva tőlem de mi tartjuk a kapcsolatot facebook-on meg találkozgatunk is amikor elmarad a suliba 1-2 órája. 70 km-re lakunk egymástól és szeretnénk összeköltözni amikor vége a sulinak júniusban. A lány szülei nagyon szigorúak és ha hozzám költözne akkor képes lenne az apja megverni és elvinni a lányát aztán őt is kékre zöldre verni. De ahhoz, hogy összetudjunk költözni rákell beszélnem a barátnőmet is, hogy ő irányitja a saját életét és ne hagyja, hogy a szülei úgy bánjanak vele. Mit tegyek, hogy ne legyen baj ebből az egészből és ne vigyék el tőlem a barátnőmet? Én gondolkoztam már azon is, hogy a barátnőm szüleinek azt mondjuk, hogy a barátnőm terhes csak akkor lehet, hogy az apja megverné elég csúnyán. Tudtok adni valami ötletet? Én 18 leszek a barátnőm pedig 17.

2014. ápr. 21. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj h megkérdezem de mégis miből akarod eltartani magadat meg a barátnődet? Mit tudsz felmutatni az életben? Mit tettél le eddig az asztalra? Már bocs, a csaj apjának igen is van beleszólása a dolgába. Eddig ő tartotta el, ő nevelte. Az én tanácsom az, hogy ne akard a szülei ellen forditani, mert te magad ura vagy. Az egy dolog, hogy betölti a 18-at és nagy korúvá válik, de önállóan nem képes eltartani magát. Rá van utalva a szüleire, függ a szüleitől. Ha te magad bajt akarsz csinálni és felrázni az ő családi életét, had mondjam rád bátran, hogy te még javában éretlen vagy. Ha valaki nem ért velem egyet, nyugodtan megmondhatja.
2014. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Mindennap dolgozok hétvégén kivéve és van mikor napi van mikor heti fizetésben vagyok. Eltudom tartani őt is és magamat is! A másik fele.. nem akarom felrázni az ő családi életét csak szeretném magamhoz venni mert az apja kegyetlenül bánik vele. A sulijára is panaszkodik, a szüleire is, stb..
2014. ápr. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!