Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor értik már meg a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik már meg a srácok, hogy ők sem olyan tisztalelkűek a párkeresésben és ha lehetőségük van rá, ők is inkább a felső kategóriára mennek?

Figyelt kérdés
Miért mindig a lányokat sarazzák ezzel, mikor ők sem jobbak? Miért fáj nekik bevallani, hogy számít nekik a külső és inkább lennének egy formás, szép arcú lánnyal, mint mondjuk egy fogatlan púpossal?
2015. febr. 8. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csak nekünk nincsen még lehetőségünk sem,és ezen van a hangsúly.És itt most nem a legszebbekről van szó,hanem egy teljesen átlagos lánynál sincsen esély,nemhogy a szépeknél...

Szóval kit érdekel őszintén,igen számít annyira a dolog,hogy igényes legyen magára,de ezt én is megteszem.Külsőre meg a nők 80%-a bejön,szóval olyan nagyon nem érdekel a dolog,csak az igényesség meglegyen...

2015. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#10 Igen, valami ilyesmi van a kérdésem mögött, na meg az, hogy folyamatosan azzal jönnek, hogy a nők milyen felszínesek, míg a férfiak csak a belsőt nézik, elég az, ha egy nő csak ápolt. Na persze...


#11 A lehetőség megvan, hogy legalább kezdeményezz. Azt a 80%-ot azért én nem jelenteném ki ilyen magabiztosan, ha odaállítanának 100 nőt eléd (persze reprezentatívan összeválogatva), akik bármikor járnának veled, szerintem messze nem 80 lenne, akit kiválasztanál, hogy tetszik, hanem sokkal kevesebb. Az "átlag lányokról" meg csak annyit, hogy tapasztalataim szerint rengeteg férfi egy jóval magasabb kategóriát hisz átlagnak, mint a valódi.

2015. febr. 8. 15:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező,már ott elbukott az állításod,hogy elém állítasz Te olyan nőket,akik járnának velem?! Idáig sem kellettem egy nőnek sem,szóval viccesen hangzik meg kell hagyni... :D

Engem tényleg nem érdekel túlzottan,ha magára igényes,ápolt valóban,akkor a többi nem igazán számít nálam.

A legtöbb csaj,aki igényes tényleg magára,és látom az utcán,bármelyiket elfogadnám barátnőnek,de esélyem sincsen náluk sem...

Mert ők is csak a legjóképűbbekkel állnak szóba egyáltalán.Nekem randira sem volt még soha esélyem,mert el sem jött velem még soha egy nő sem...

Nos akkor hogy is van ez? :)

2015. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ez egy elmélet volt, egy elképzelt szituáció, bár nem gondoltam, hogy ezt hozzá kellene tennem... Nem gondoltam, hogy bárki szó szerint veszi...

És így látatlanban, csak az alapján a pár sor alapján amit (és ahogy) írtál, nagyon nem vagyok róla meggyőződve, hogy csupán a külsőd miatt nem akarnak veled lenni.

2015. febr. 8. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!