Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orál szexből betegség lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál szexből betegség lehet?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy férfi vagyok és volna egy lány aki ki szeretne elégíteni orálisan csak azt nem tudom hogy így elkaphatok e tőle bármi betegséget ha ő gumi nélkül oráloz. Gondolok itt pl előttem valami más beteg pasit stb szeretkezett és én pl elkapok így tőle valamit pl AIDS. NEm utca széli nőről van szó a kommentek miatt.

2015. febr. 8. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hanyagold a témát pár évig.
2015. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

"Kedves Kérdező!

Néhány szexuális úton terjedő fertőzést orális szex útján is meg lehet kapni. Ilyen a HIV fertőzés és a a HPV. A HPV fertőzés sok esetben fej-nyaki laphámrákok és a szájgarati laphámrákok egyik fő okozója lehet az orális szex. 1-5 szexuális partner esetén 2%. 5 fölötti partner esetén 2,5 % -os esély van arra, hogy kialakul. Ami nem csekély. Ennek egy megoldása létezik, hogy monogám szexuális kapcsolatban éljünk, ha egy mód van rá. Ha Önt kényeztetik, akkor a szájból ezek éppen úgy elkaphatók. A HPV következménye lehet a kondilóma, ami karfiolszerű burjánzás a hímvesszőn, vagy a HIV vírus is elkapható.

Azt ajánlom, ha fizetős szolgáltatást vesz igénybe, akkor ne nélkülözze az óvszert!"

2015. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sebes a szája, akkor ja, vigyázz vele. Egyébként elenyésző ennek az esélye.
2015. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül mindig van a dolognak kockázata.
2015. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!