Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megőrülök az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megőrülök az olaszos/törökös pasikért?

Figyelt kérdés

Akiknek sötét az arcszőrzete, haja, és a szemei. (fekete, sötétbarna). Egyszerűen csak őket tudom magamnak elképzelni, de eddig még nem volt ilyen barátom.

[link]

[link]



2015. febr. 8. 22:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A második képen lévő férfiról a helyi gyros bár tulajdonosa jutott eszembe. Hmm, ennék is már egy jó Dönert. :D


Amúgy nekem mentalitásra a magyarok jobban bejönnek. Van pár török ismerösőm. Itt Németországban minden második szomszédom az, a huszonévestől a hatvanévesig mind csapja a szelet...


Interpals.com-on is tudsz velük ismerkedni, de vigyázz velük, mert sok csak azért teszi a szépet, hogy benősülhessen Mo.-ra.

Nem szeretnék általánosítani, csak nekem eddig ez a véleményem a törökökről. Amúgy ezek mellett nagyon kedves, nyitott emberek.


Az olaszokról is van pár sztorim, de nem szeretnék senkit sem untatni.


Tehát, ha ők a zsánereid, akkor külföldi chat oldalakon nézelődj.

2015. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Használom az interpalst, ott ismerkedem pár ilyesmi fiúval, de inkább nem a törökökkel. Nem azt írtam hogy az olasz vagy a török pasikért őrülök meg, hanem az olaszOS és törökÖSért. Törökökkel nem kívánok ismerkedni, mert vagy nagy nőhajcsárok, vagy túl konzervatívok (vallás stb). Én is kinn élek Németországban és itt is vannak törökök, olaszok, szokták csapni a szelet, de nem épp az eseteim, mert nem korombeliek a környékbeliek. Privátban nyugodtan írhatsz történeteket ha gondolod.
2015. febr. 8. 22:47
 13/20 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, mentalitásban A MAGYAR.:)
2015. febr. 8. 22:50
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
ezzel nem vagy egyedül. Még mielőtt megismertem a török fiumat akivel immár 3 éve egy pár vagyunk nem volt semmi pasi-idealom. de most oda vagyok érte. nekem nem tetszenek az olyan kis herceges kinézetű pasik hogy szőke haj kék szem. hanem mint ahogy te irod, ugy néz ki a pasim is. fekete haj, édes nagy barna szemek, szép ajkak, szőrös arc (anélkül 1szer láttam a kapcsolatunkban :D) mert sosem borotvalja meg magat egészen. de én igy imádom. formás popsi. phu. nagyon álom pasi *-*
2015. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utólsónak én részben török vagyok és szőke hajú , kék szemű .
2015. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
utolsónak: :D tudom hogy van szőke kék szemű török férfi is. pasim mondta mikor meséltem hogy nekem pont az ő típusa (fekete haj, sötét nagy szemek, fekete arc szőrzet *-*) tetszik nekem :P ő az álom pasim!!
2015. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15-ös szőke török vagyok , utólsó válaszolónak :D : értem .
2015. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
a második csávó olyan mint Márkó Tropojából:D (elrabolva 2)
2015. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én ilyesmi vagyok, csak nincs ilyen erős szakállam MÉG, sajnos.:(
2015. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia, megtalaltad a párodat?:P
2020. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!