Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettem a barátnőmnek parfümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem a barátnőmnek parfümöt de nem tudom mi a probléma?

Figyelt kérdés
sziasztok! vettem a barátnőmnek parfümöt születésnapjára de az illata olyan furcsa. ilyen alkohol szagú. LANCOME La vie est belle, a parfümnek a neve 22000 forintért vettem neki félek hogy nem fog ízleni az illata neki, elvileg ez a kedvence de láttam hogy több ízesítésben is van és félek hogy még sem lesz jó neki csak meglepni akartam de félek hogy felselegesen dobtam ki ennyi pénzt mit csináljak?

2015. febr. 9. 14:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen elvileg ez a kedvence:) lehet csak nekem volt erős mert ahogy a 3. vagy 4. kommentelő leírta ha telibe szagolom erős én meg 2 centiről fújtam és 2 centiről is szagoltam szóval lehet ez volt a baj!:) köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)
2015. febr. 9. 14:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ez a kedvence, akkor csak nem fogtál mellé. Igen, ezek erősek, azért nem 200 Ft-ba kerül. ÉS az alkohol az alapja mindegyiknek.
2015. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!