Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » _Nincs barátom másfél éve. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_Nincs barátom másfél éve. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Mármint azt, hogy csúnya vagyok, vagy idegesítő... ilyenek...amúgy ő volt az eddigi egyetlen barátom:c 15L
2015. febr. 9. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
én szívesen megfarkalnálak :)
2015. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez azt jelenti ,hogy másfél éve nincs barátod :/
2015. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, hogy csúnya vagy, vagy idegesítő?
2015. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, jelent, azt, hogy te legalább összekapartál magadnak egy pasit, szemben a nálad kétszer idősebb macskás kisasszonyokkal.
2015. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2es: pontosaan...viszont erre már én is rájöttem
2015. febr. 9. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, csak azt, hogy ostoba vagy, azt gondolod, hogy ezekből az infókból itt kapsz választ...
2015. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
unatkozom. am nem vagyok ostoba...ez alapján sok mindent nem lehet megítélni, ahogy ezt sem. Max magányos mert csak egy kis társaságra vágytam:cc
2015. febr. 9. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyaaan, 15 éves vagy! Nekem 17-től 19 éves koromig nem volt senkim. Senki nem értette miért, de az egy olyan időszak volt, nem jött senki olyan az életembe, aki komolyan érdeklődött volna, aki érdeklődött is az is csak testileg, az meg nálam tárgytalan volt mindig is. :D

Szóval ne aggódj, nem jelent semmi rosszat, csak ez most egy ilyen időszak az életedben. Koncentrálj másra, tanulj, töltsd a szabadidőt a barátaiddal, hasznos dolgokkal és hidd el, be fog toppanni a szerelem akkor, amikor egyáltalán nem számítasz rá. :D


22N

2015. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet, megmondom valószínűleg melyik. :P 20F :)
2015. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!