Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme még ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom de már nem olyan a kapcsolatunk a részemrol mint az elejen (11honapja vagyok vele) mostanság csak idegeskedem es szomorkodom...ugy erzem akarmennyire is szeretem ez a kapcsolat csak plus teher mar nekem,es ami a legrosszabb van egy lany baratja akit nagyon regota ismer es vele rengeteget van egyutt (sose volt tobb mint baratsag koztuk)
2015. jan. 23. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok...
2015. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs. Veled kellene megosztania mindent, nem egy masik lannyal. Fiu lany baratsag amugy sincs, az egyik mindig többet akar, csak max nem meri bevallani. Lesz majd aki megbecsul!
2015. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!