Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme olyannal összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme olyannal összejönni, akihez nem vonzódunk?

Figyelt kérdés
Egy rakás párt látok mindenfelé, akik egyike, vagy mindkettő annyira rosszul néz ki, hogy lehetetlen, hogy vonzódnak egymáshoz. Tudom, ízlések és pofonok, de van az a kategória, ami lehetetlen, hogy ténylegesen vonzó valakinek. Az ilyenek miért vannak együtt?
2015. febr. 10. 12:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

9, attól még, hogy a genetika kevésbé szerencsésen bánt el velük, szerintem még nem neveletlen, undorító trollokat kell elképzelni. szerintem attól még igenis tudnak kultúráltak lenni. sőt. bizonyára nem szelektál a jól neveltség külső jegyek alapján. bár szerintem az utcai smacizás szép emberek között se szép látvány, de ez az én véleményem.


kérdező, szerintem meg simán megszerethetik egymást. ha tovább tekintenek a külsőségeken, vagy találnak valami kis apróságot, ami tetszik nekik a másikban- szeme, haja, mosolya, stb-, akkor könnyű vonzalmat generálni. főleg, ha meg is ismerik és megszeretik egymást.


az, ha még segédeszközökkel sem képesek szexre alkalmas állapotba hozni magukat, annyira taszítja őket a másik, az valóban értelmetlen kapcsolat. de szerintem ilyenből elég kevés van. az ember ebben a kérdésben nem lehet önző, egyszerűen nem tud az lenni. mert ha önző, akkor nyilván csak olyannal jön össze, aki tetszik neki, ha meg önzetlen, akkor meg nem fog egy olyat hitegetni, aki nem tetszik neki semennyire sem. akárhogy is nézzük, valami tuti tetszik nekik a másikon.

2015. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kémia egyenlő lenne a vonzódással? Nem hiszem......

Az életben vannak tudatos,tanult dolgok és vannak örökölt,reflex-szerűek...Bármennyire is szeretnénk minden tulajdonságunkat agyunkkal felügyelni ez lehetetlen, éppen ezért kezd el kalimpálni a szíved és vörösödsz el amikor valaki megtetszik. Egy szín, egy illat, egy mosoly, nem tudhatod mi az ami Téged tudat alatt vonz!!!

Most jön az a kérdés...működhet a kémia olyan partnerrel akit az agyam nem kíván?

A válasz az, hogy működik, de az agyad megpróbálja felülbírálni. Ez néha sikerül, de többnyire nem. És miért van ez?... mert a szervezeted olyan állapotba kerül, aminek érezhető jelei vannak...gyors szívverés, fiúknál merevedés, dekoncentráltság, álmatlanság és még sorolhatnám....és a tudatod megy a tested után. Jó dolog az endorphin....

37F

2015. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most lehetne erről litániát írni de felesleges.

A legtöbb embernek szükséges, hogy vonzódjon a másikhoz ennyi.

2015. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Peldaul azert mert mindenki tarsra vagy,es igy legalabb nem mell masztizni Minden nap.
2015. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!