Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell barátnő?

Figyelt kérdés

Kamasz fiú vagyok, és a következőket "vallom":

Nem kell barátnő...


mert csak +1 gond az életedben (viták, pénzt kell rá költeni, el kell viselni a hülyeségeit..stb.).


mert a lelki problémáimat eddig sem, most sem és a jövőben sem fogom megbeszélni senkivel. A mindennapi főbb dolgokra pedig ott van a család és a pár barát.


mert szexelni tudsz prostituálttal is... lehet költségesebb, de nincsenek következményei (ha nemi betegséget kapok, annak meg csak örülök, mert +1 ürügy az öngyilkosságra).


mert idő/bátorság igényes. LoLozhatsz, aludhatsz ingyen, amikor akarsz... és garantáltan jobb mint, a csajozás.


mert amíg van ki mosson/főzzön rád, addig minek? Később meg majd megkérem a szomszéd öregasszonyt, hogy legyen maszekos bejárónő, és mindketten jól járunk.


Hirtelen ezek jutottak eszembe... Hosszabb elmélkedés után tuti tudnék írni még pár érvet, de most csak ennyi..


Szóval... Minek kell barátnő?



2015. febr. 10. 19:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem, hogy te teljesen normális vagy.
2015. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell barátnő.
2015. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
Szóval te egy sértődött kis köpcös kocka vagy akire rá se néznek a nők és ezért találsz ki ilyen marhaságot?
2015. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%

Látszik, hogy kamasz fiú vagy, oda se kellett volna írnod. :D

Különben meg senki nem mondja, hogy kell, ha akarsz, szerzel, ha nem hát nem, nem kényszerít rá senki.

2015. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%
Fiatal vagy még, nagy valószínűséggel ez még változni fog. Még fontosabb a LoL, majd beindulnak a hormonjaid előbb-utóbb.
2015. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
27%
neked valóban nem kell barátnő de ha lehet ne terjeszd a koponyádban lévő hústrancsírokban megszülető elveidet
2015. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
36%
Te egy szerencsétlen paraszt vagy aki egyedül fog meghalni.... Két éve járok a barátnőmmel. Mindennél jobban szeretem és nem tudnám elképzelni az életem nélküle... Ha tényleg így gondolod akkor az a te problémád! 19F
2015. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#3

Nem vagyok köpcös, épp ellenkezőleg.


És, pont nem rég lett volna lehetőségem randizni, de nem éltem vele, pont a fent említett okok miatt (minek?).

2015. febr. 10. 19:30
 9/30 anonim ***** válasza:
52%
Mert jó érzés ha tudod, hogy tartozol valakihez és van valaki akinek mindennél fontosabb vagy a világon.
2015. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

dugást meg lehet oldani,szexkapcsolatban is.Vagy egy éjszakában


valóban nem túl érdemes barátnőbe fogni ha csak a dugásért tartod,mert túl sok árat kér.

2015. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!