Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell barátnő?

Figyelt kérdés

Kamasz fiú vagyok, és a következőket "vallom":

Nem kell barátnő...


mert csak +1 gond az életedben (viták, pénzt kell rá költeni, el kell viselni a hülyeségeit..stb.).


mert a lelki problémáimat eddig sem, most sem és a jövőben sem fogom megbeszélni senkivel. A mindennapi főbb dolgokra pedig ott van a család és a pár barát.


mert szexelni tudsz prostituálttal is... lehet költségesebb, de nincsenek következményei (ha nemi betegséget kapok, annak meg csak örülök, mert +1 ürügy az öngyilkosságra).


mert idő/bátorság igényes. LoLozhatsz, aludhatsz ingyen, amikor akarsz... és garantáltan jobb mint, a csajozás.


mert amíg van ki mosson/főzzön rád, addig minek? Később meg majd megkérem a szomszéd öregasszonyt, hogy legyen maszekos bejárónő, és mindketten jól járunk.


Hirtelen ezek jutottak eszembe... Hosszabb elmélkedés után tuti tudnék írni még pár érvet, de most csak ennyi..


Szóval... Minek kell barátnő?



2015. febr. 10. 19:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%

Most még kamasz korban nem gond ha nincs párod, ám viszont a késöbbiekben rosszul fog esni, hogy nem vár senki sem otthon, nincs akivel megoszthatod a bánatod-örömöd, nem lesz aki ápolgat ha beteg vagy,- akivel elmehetsz táncolni, strandolni.

Én inkább azt kérdeztem volna, hogy miért nincs olyan, ami helyetesítheté a nőket. Pl valami robot csajszi vagy valami ilyesmi:)

(no´ most páran bizta megjegyzik, hogy itt a másik bolond) :DD

Amúgy egy picit igazat adok, neked , kérdező.

Tényleg sok gond van a barátnővel. Már első lépésként macsógazdag jópasinak kell lenni, teli önbizalommal és férfiassággal. Rengeteg elvárásnak kell megfelelni, ellenben nekünk mindenféle problémáikat el kell néznük. Sok pénzbe kerülek. Ha szereted, tiszta szívből imádod, törődsz vele, gondoskodsz róla; akkor tuti hogy elhagy.

2015. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%
mire felnő már talán lesznek ilyen barátnő-helyettesítő robotok
2015. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Egyébként kamasz korban még oké, de 60 évesen mi lesz veled? A barátaid rég megházasodnak, nem fogják a te lelkedet ápolgatni, a szüleid se lesznek örökké veled, sőt meg is öregszenek előbb, nem lesz energiájuk úgy törődni veled, hogy csak rájuk támaszkodhass. 60 évesen is bolond macskás bácsi akarsz lenni?
2015. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
59%

Ennyi erővel fel lehetne tenni azt a kérdést, hogy minek barát?


+1 gond az életben (viták, pénzt, el kell viselni a hülyeségeit)


Lelki problémáimat ha nem teregettem ki, eddig sem fogom, max a családnak vagy a páromnak.

Ha eddig megbeszéltem valakivel, ezután is meg fogom tudni.


Szexelni tudunk bulikban is, és még költsége nincs.


Időigényes. Sok idő megismerni, hogy a férfi tényleg normális-e. Minek beleölni az időt? Akkor inkább sütök magamnak sütit és God of Warozok egymagam. Kratos egy isten, minek nekem pasi?


Minek mossak/főzzek másra, ha magamra is elég?


Ha gondolkodnék tovább, tuti eszembe jutni még ezer dolog.


Szóval...Miért kell barát?



[Azért remélem mindenki vette a lapot]


L

2015. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
69%
Neked valóban nem kell barátnő! Hagyd meg a tökös legényeknek...
2015. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
*páromnak helyett barátaimnak
2015. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Mindenki maga dönt ha neked így jó és nem kell, legyen így. Sok ilyen ember van, de nem várhatod el h mindenki azt vaja amit te!

Ha így lenne meg se születtél volna.

2015. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy kötelező.
2016. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Én meg odalennék ha lenne...
2021. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Minek kell barátnő?Minek kell barátnő?


Igazad van! Kell a fäszomnak barátnő...D

2021. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!