Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell barátnő?

Figyelt kérdés

Kamasz fiú vagyok, és a következőket "vallom":

Nem kell barátnő...


mert csak +1 gond az életedben (viták, pénzt kell rá költeni, el kell viselni a hülyeségeit..stb.).


mert a lelki problémáimat eddig sem, most sem és a jövőben sem fogom megbeszélni senkivel. A mindennapi főbb dolgokra pedig ott van a család és a pár barát.


mert szexelni tudsz prostituálttal is... lehet költségesebb, de nincsenek következményei (ha nemi betegséget kapok, annak meg csak örülök, mert +1 ürügy az öngyilkosságra).


mert idő/bátorság igényes. LoLozhatsz, aludhatsz ingyen, amikor akarsz... és garantáltan jobb mint, a csajozás.


mert amíg van ki mosson/főzzön rád, addig minek? Később meg majd megkérem a szomszéd öregasszonyt, hogy legyen maszekos bejárónő, és mindketten jól járunk.


Hirtelen ezek jutottak eszembe... Hosszabb elmélkedés után tuti tudnék írni még pár érvet, de most csak ennyi..


Szóval... Minek kell barátnő?



2015. febr. 10. 19:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%

Ez a te perspektívád, amiben valóban nincs túl sok létjogosultsága egy barátnőnek, de azért van még pár milliárd férfi a világon.

Noha én se húzom tovább 1-2 hónapnál párkapcsolatokban ettől függetlenül elismerem, hogy vannak olyanok, akik valóban csak úgy tudnak kiteljesedni, ha van mellettük egy nő. Hogy kinek-miért kell barátnő az egy hosszú téma, rengeteg szubjektív véleménnyel, beleértve az enyémet és a tiédet, szóval, ha csak annyi a kérdésed, hogy pro és kontra kinek-hogy jött ki a barátnő téma, akkor rosszul tetted fel a kérdést. Ha arra vársz választ, hogy neked személy szerint miért kéne arra én nem tudok válaszolni, mert nem ismerlek, Ha pedig arra vagy kíváncsi, hogy nekem miért (nem) kéne, akkor benézted, mert az az én magánügyem. Szóval fogalmazd át a kérdést érthetőbbre kérlek.

2015. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen mentalitással költözz a Kaukázusba,ott senkihez nem kell alkalmazkodnod egymagad,csak az időjárási viszonyokhoz! :D
2015. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
26%

Ilyen retardalt embereket hogy b#ott a vilag? Maradjal egyedul,majd ha magadba fogsz megvenulni es majd visszagondolsz a maganyos,nyomorult fiatalkorodra hogy mekkora s3ggfej voltal es amikor valtoztatnal rajta,de mar keso lesz,akkor majd tapsolva fogok kezet razni veled baratom!

Gyoker..

2015. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Dugni.
2015. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
43%

3.-nak de igaza van :DDD!!

Kerdezo te meg gaz vagy..

2015. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Nah most osztom amit Gugli mond..


"hahaha :D " most oszinten..ez hulyeseg..ha te nem akarsz, tartsd meg a velemenyed..

2015. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%

ez egy kicsit leegyszerűsített elv, de van benne igazság.


Az elejével egyetértek. Nincs nő, nincs sírás, olcsóbb, nyugodtabb az életed. Azt csinálsz amit akarsz, szabad vagy és TE MAGAD döntöd el mit szeretnél és a saját életed a saját világosra alakítahtod amiben nem kell alkalmazkodni.

2015. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
61%

Gondoltam, hogy troll kérdés, de figyelj, az öngyilkossággal nem kéne poénkodni. Gondolom valami taknyos gyerek vagy aki azt hiszi ez menő.. Tegnap került kórházba egy nagyon jó barátom mert öngyilkossággal próbálkozott. Bocs de azóta kb folyamatosan sírok és rohadtul nem tartom viccesnek.

A többit jól összefoglaltad, egész ügyes kamu.


Ha meg komolyan gondoltad, akkor beteg vagy, és még a tojáshéj a seggeden van öcsi. A pasim ugyan nem lolozik hanem dotázik, de annyit játszik amennyit akar, sőt játszok vele. Nem várom hogy pénzt költsön rám. Ha valami problémáját nem akarja megbeszélni, akkor nem mondja. Nem tudom mi következménye lenne, hogy lefekszem vele, de így az igazi a szex ha olyannal csinálod akit szeretsz. Bár nem tudod mi az a szeretet.


Ha kamu troll kérdés, ha komolyan gondoltad, a véleményem ugyanaz, egy lelketlen kis taknyos vagy, nőj már fel végre...

2015. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
12%

#18


Szépséged gondolom az NDK bányásznő szintjén mozog.

2015. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
59%

#19

Ezt miből szűrted le?

Mi köze a kérdéshez?

Mi köze a válaszomhoz?

2015. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!