Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vágyom barátnőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vágyom barátnőre, társra?

Figyelt kérdés

Az van,hogy nem szeretnék megállapodni,lekötni magam...sokkal jobban érzem magam szingliként!nem mondom kalandok jöhetnek,de még jobban érzem magam egyedül...nincsnek kötelezettségek,meg semmi!ám néha meg rám tör a vágy h legyen barátnőm,társ,aki szeret,imád,s én is dettó!


Ez nagyon gáz?van más is így?23f



2015. febr. 11. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb egészséges férfiban megvannak ezek a kettősségek.


Jó néha társsal lenni.

De a férfi ugyanakkor a szabadságra is vágyik.


Olvastam erről egyszer egy nagyon jó novellát, ami 5-5 oldalban írta le két férfi történetét. Az egyik házas volt és családos, és emellett a szabadságra vágyott. A másik agglegény volt és alkalmi kapcsolatai voltak, és emellett a kötöttségre vágyott.


Hidd el hogy ez a kettősség teljesen normális hogy férfiként megvan benned.

2015. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem!köszönöm!a novella címét megtudhatnám?
2015. febr. 11. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!