Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Naturista szaunába történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naturista szaunába történt már veletek ilyesmi, ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Bementem egy ilyenbe ami koedukált és már bent volt 3 csaj, természetesen pucéran.. én meg fiú létemre szintén pucéran. Kicsit félelmetes volt a helyzet meg néztek is eléggé meg vigyorogtak :O

Ilyenkor érdemes kimenni v nyugodtan be lehet ülni közéjük? kissé megijedtema belépéskor, gondolom ez fel is tűnt nekik, de mégis csak bunkóság kimenni rögtön nem?


2015. febr. 11. 21:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam kérdezni, hogy bemegetek-e, ahogy egy buszon is megkérdezem, hogy szabad-e a hely. De nem kötelező.
2016. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Megírnád légyszives hol található ez a szauna? :D
2017. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretném tudni,hol van ilyen szauna ^^
2017. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hol van ilyen szauna:)
2017. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Mo-on minden nyugati határnál levo 4- 5 csillagos szauna ilyen. Bükfürdő, Sopron, M.ovar, Koszeg, stb stb... De Ausztriában mind.
2017. márc. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Bics, úgy értettem 4-5 csillagos szalloda szaunája
2017. márc. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a helyzet volt nekik fura, meg tobben voltak, es olyankor az eretlen lanyok allandoan idetlenul vihognak mindenen. Ettol fuggetlenul en ertem, hogy neked nem esett jol, de erre jo modszer a torolkozo megfelelo helyen tartasa. Szaunaba ugysem illik anelkul menni, hisz kultur ember nem a padra csorgatja a verejteket, es nem ul ra meztelenul. Mondjuk en meg olyat sem lattam, hogy valaki szabadon csingilingizzen be egy ilyen helyre, mindig ott a torolkozo bejovetelkor. Utana mar nem feltetlen van minden takarva, de szinten nem szokas egymas testreszeit bamulni, ha valaki mar letelepedett.
2017. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!