Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is undorító volt ez a részemről?

Figyelt kérdés

Szóval ma a legjobb barátnőm pasija mondta, hogy el akartak menni vásárolni suli után (a srác akart pár cuccot magának), de a barátnőm nem ért rá. És megkért engem, hogy kísérjem el. (Elég jóban vagyunk, osztálytársak vagyunk, amúgy mindhárman) és én elmentem vele.

Csak aztán tök jól éreztük magunkat, a vásárlást követte kajálás, egy kis lélekápolás (panaszkodtam kicsit neki, hogy minden fiú szemét), sőt aztán fel is jött hozzánk egy fél órára, amiből aztán három lett, nagyon jól elvoltunk, csomó olyan témáról beszélgettünk, amiről még nem volt alkalmunk, szóval én nagyon jól éreztem magam vele. Aztán amikor elment, mondta, hogy ilyen napot még szervezünk....

Most így kicsit átgondoltam a szitut, és rosszul érzem magam, hogy nem volt korrekt a viselkedésem a barátnőmmel szemben, és nem tudom, hogy elmondjam-e neki...

Ti mit gondoltok?

17L


2015. febr. 12. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondd el..előbb utóbb úgy is kifog derülni....
2015. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
dug ás volt?
2015. febr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztál a barátnőd barátjával ?

Barátkozzatok.. mi ebben a rossz ?


Említsd meg barátnődnek tök jól érezted magad fele, és hogy jó fej. Ennyi.

2015. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de ismerted előbbről a pasit? am semmi rossz nincs ebben.
2015. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Én sem értem, hogy mi olyan rossz ebben. Persze, sokat voltatok együtt, de senki nem közeledett a másik felé, jól elbeszélgettetek. Ez legyen a legnagyobb bűnöd az életben, hogy 3 órát eltöltöttél a barátnőd párjával kettesben. Rengetegszer előfordul már, hogy a barátnőm barátnőivel összefutottunk kávézni/sörözni, beszélgetni, teljesen természetes dolog.
2015. febr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Irtam is a kérdésben h jóban vagyunk, mert osztálytársak vunk
2015. febr. 12. 00:23
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
vunk? az a kis Vuk lenne?
2015. febr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocsi, elsiklottam ez az infó felett... na akkor meg főleg dehogy baj, sok a közös élmény, jóban vagytok. ÉS???? nyugi már :D
2015. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi h megragadtad a lenyeget :D keso van, lusta vagyok, na
2015. febr. 12. 00:30
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
szerintem ha elmondod, csak féltékeny lesz a barátnőd. viszont, ha túl rendszeres lesz ez a kettecskén jól elvagyunk, akkor lehet, hogy túl közel fogtok kerülni. a srác lehet hogy már gondolkodik is azon hogy lehet belőle valami. ha korrekt akarsz lenni, ne szervezz vele kettesben programot, de ha bejön neked, akkor kár lenne kihagyni. menjetek el párszor, aztán meglátjátok mi lesz, és ha akartok egymástól valamit, akkor ideje szólni a barátnődnek. mondjuk biztos megsértődik, akárhogy is.
2015. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!