Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fogadják el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadják el az emberek ha két leszbikus lány babát vállal?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban élnek, mesterséges megtermékenyítés útján.
2015. febr. 12. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell fujjolni, de én nem tartom helyesnek.

De mindenkinek más a véleménye.

2015. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Én nem itélem el,csak a korulottunk levo vilàgot.

Mert tudod,ezt a gyerek szívja meg,amikor a okosan nevelt gyerekek majd kérdezgetik h neked meg miért van 2anyad stb.

Ha minden ember magával lenne elfoglalva,nem lenne ez..

Csak sajna az én velemenyem csak kb az emberek 20%-a osztja..

2015. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Leszbikus LÁNY-ok ne vállaljanak még gyereket. Egyébként biztos megosztja majd az embereket és a többi szülőt. Lesz aki nagyon ellene fog kardoskodni, másokat hidegen hagy, néhányan pedig túlzott lelkesedéssel fogadhatják majd.


Egyébként a gyereknek feltehetőleg nehéz gyerekkora lesz, kiközösítések, megszólások. Ő sem tud majd mit mondani arra, hogy miért nincs apja, nem a normális családmodellben nő majd fel, stb...

2015. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Es hogy egyeznek meg azon melyikuk hordja ki!? :o

Egyebkent en nem itelem el oket,de a gyerekkel lehet nem lenne Jo amit a kulvilagtol kapnanak...

2015. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nem túl elfogadóak még a leszbikusokkal szemben sem, nemhogy leszbikus babavállalással szemben. Sajnálom.

Egyébként én támogatnám, mert nem hiszem, hogy kevésbé lenne értékes ez a család, mint egy apa-anya felépítésben. Persze későbbiekben nem mondom, lehet hogy nehezebb lesz, de ez a mai kor hibája. Sajnos elfogadottabb egy olyan család, ahol az apa alkoholista, és mindenkit ver, mint ahol melegházasság/kapcsolat van. Pedig biztos vagyok abban, hogy ők (a leszbikusok) sokkal jobban küzdenének azért, hogy jó szülők legyenek, pont az emberek véleménye miatt.

2015. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A gyerek szívna, szívna ÉS szívna..

Először a ''Miért van 2 anyád?'' kérdés.

Később a csúfolás, amit nap mint nap el kell viselnie..

2015. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért nem fogadják el =szerintem) mert nem gondolják hogy apa nélkül is normális lehet a baba hogy apa példakép nélkül akár ő is a saját neméhez vonzódhat
2015. febr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes téma ... a társadalom szerintem még nincs kész erre, pedig ha azt vesszük manapság kevés olyan apa van, aki valódi férfimintát nyújthatna a gyerekének. A körülöttem élő családok egyikében sem állnak helyt a feladatnak, apám különösen nem. Volt ugyan, és van is, de sosem foglalkozott velem, pedig egy házban élünk.

És igen az egyik előttem szóló írta már, hogy az nem gáz, hogy az apa egy vadállat. Holott lehet két azonos nemű nagyobb szeretetet tudna nyújtani a gyerek számára. Meg az is, hogy ne fogadhassanak örökbe. Most szerencsétlen árvák, hát nem lenne jobb nekik egy szerető homoszexuális család mint ott a nevelőintézetben kiszolgáltatottan?

nyilván az is kell ehhez, hogy a homoszexuális szülők felelősségteljesen neveljék a kölköket, egyébként ha egészségesen fejlődik a gyerek, és megtanulja idejében a konfliktuskezelés fortélyait, akkor nem lesz gond vele a suliban sem. Heteró szülők gyerekeit is naponta csúfolják agyon. A társadalom mindent kivetne magából, ami szerinte "nem normális".

2015. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!