Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy olyan komoly kapcsolatra vágyó nőt, aki nem az anyagiakat nézi, és elfogad olyannak amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
nem vagyok gazdag. nem vagyok magas. átlagos arckarakterű,fiatalos 32 éves srác vagyok,enyhén kisportolt alkattal.... mégsem találok olyan nőt,aki nekem is tetszik,és nem nézi magasságot,és az anyagiakat mint pl autó,lakás,fizetés,stb... nem értem a nőket. arra várnak hogy normális,tisztességes srácot találjanak. aztán mégis inkább ezeket nézik. hölgyek! miért van ez így?
2015. febr. 14. 23:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok, de átérzem a helyzetedet. Én 5 évvel fiatalabb vagyok, és ugyanezt látom: ha nincs kocsid/lakásod, akkor már semmibe néznek a 20 fölöttiek...


Az a legviccesebb, hogy a 15-19 évesek sokkal megértőbbek velem szemben. Emiatt inkább az ő körükben keresem a boldogságot.

2015. febr. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
utolsó. teljesen osztom a tapasztalataidat. én ugyanezt tapasztalom. viszont 32 évesen nem járhatok 20 éves vagy az alatti lánnyal,mert a nagy korkülönbség egyszer beüt úgy is. egyébként mikor volt barátnőm,teljesen önállóan éltem vele. most sokat vagyok szüleimmel,mert úgy vagyok,hogy örökké úgy sem lehetnek velem. ha egyedül vagyok is,akkor legalább velük töltsek időt,mert arra még most van lehetőségem...
2015. febr. 15. 21:16
 13/13 anonim ***** válasza:

dehogynem járhatsz,meg dughatsz fiatal csajokat.

annyi,hogy nekik a legtöbb esetben nincsen bevételük,ezért rezsit,kaját nem tudnak felmutatni,de dugni attól még lehet őket.

még van rájuk 3-4 éved,utána már csókolommal kezdenek köszönni még a 18 évesek is,főleg ha van hozzá egy pár napos borosta,elég sza-r érzés elsőre.

2015. febr. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!