Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, segít-setek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, segít-setek, hogy adjam finoman a tudtára a páromnak? Tudom, hogy nem a külső a fontos, de engem zavar?

Figyelt kérdés

Szóval röviden:

Fél éve vagyunk együtt, átlagos anyagiakkal rendelkezünk(nincs szűkölködés, nincsenek milliók). Elmegyünk heti szinten este vagy hétvégente színházba, étterembe(nem puccos) enni, szüleihez, én szüleimhez stb.

DE nem tud felöltözni normálisan. Színházba is sportcipőbe, farmerba és egy kínai egyszínű pólóba jött. Hát szerintem nem illik. Anyukám szülinapját is étterembe tartottuk, mindenki normálisan felöltözött, én is, de mikor elém jött csak néztem. Sportcipő, farmer(koptatott) és egy hosszú ujjú piros póló amin elől felirat volt


2015. febr. 15. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd el vásárolni egy ruhaboltba.
2015. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Én vele vagyok,bocs.


De ha bajod van,akkor csak őszintén.

2015. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezek engem zavarnak. De tőlem mindig elvárja, hogy magassarkúba menjek(mikor tudja, hogy nem szeretem, mert 41-es a lábam, és kényelmetlen). Eddig nem akartam szólni, de most már muszáj lenne, mert kellemetlen számomra is, hogy ilyen igénytelen, holott mindig mondom menjünk, vegyünk ruhákat, alkalomhoz illőket is.

Tesóm esküvője nyáron lesz, elsüllyedek ha így jelenik meg.

2015. febr. 15. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem így fog megjelenni egyszerűen így érzi jól magát.
2015. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy te szeretnéd ha ebbe meg abba jönne az alkalomra,mert az a normális öltözet.Ha nem képes arra hogy megerőltesse magát,akkor nem kell mennie.
2015. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Hagyd,vagy oltoztetsd fel.
2015. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vásároljatok együtt ruhákat az alkalmakra. Én kifejezetten szeretem a női tanácsokat az öltözködésben.

A legfonotosabb, pedig hogy legyen legalább egy menő öltönye, ami tényleg jól áll neki. Ha nincs, vegyetek egyet együtt. Aztán, ha színház, vagy esküvő, vagy hasonló alkalmi megjelenés van, szólj, hogy azt húzza fel!

2015. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!