Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a huszonéves pasik gyereket?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik a kérdés, de egyre többet tapasztalom hogy a 20-25 év közötti férfiak,házasságot,családot szeretnének...szinte csak ilyen pasit fogok ki, pedig én egyiket se tervezem még egy jó 10 évig.

Vagy csak nekem tűnik ez ennyire korainak? Nyugodtan oltsatok ha valamit rosszul gondolok :) :D

19/L


2010. febr. 11. 23:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
Tök igazad van sztem. Én 22 vagyok, de engem még a hideg is kiráz a gyerek gondolatától, sztem csak rossz pasikkal futsz össze, én még eggyel sem találkoztam, akik megházasodtak volna, vagy gyereket szerettek volna.
2010. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
PAsi vagyok és én pld azért tervezném hogy ne 40 évesen kelljen kifutkozni a gyerekkel focizni mert akkor már erőm se és kitartásom se lesz hozzá szerintem csak ezért:)
2010. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

22 leszek nemsokára és Fiu, nem szeretnék házasságot kötni a közeljövőben, és gyereket sem, de mindezt csak azért mert egyenlőre nem tudom biztosítani azt az anyagi háttereta mi egy család fenntartásához szükséges.


Azok a fickóük akiket te kifogtál és gyereket és/vagy házasságot akartak, azok mindezt fenn is tudák volna tartani? volt biztos jólfizető állásuk?

Mert akkor semmi gond.

nemolyan rég a lányok 18-20 évesen mentek férjhez.

Mert nem tanultak főiskolán, és nem csak 30 évesen akartak családot.

2010. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Értem én, de eddig én úgy tudtam hogy pont a férfiak azok aki menekülnek általában a korai családalapítás elől...és hát kissé szemetszúrt ez a hirtelen gyerekmánia :)
2010. febr. 11. 23:44
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
Én 25 vagyok. Se gyereket, se családot nem akarok. Semmi ilyesmit. Nem szeretném továbbörökíteni családom vérvonalát.
2010. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

23:44


Igen ezen a téren nem lett volna gond, saját lakás, biztos jövedelem stb...egyszerűen csak én nem vágyom a tipikus háziasszony szerepre,mellesleg nem nagyon csípem a gyerkőcöket sem... és annyi tervem van még az életben. :)

2010. febr. 11. 23:47
 7/32 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg ez lenne a normális.., ha egy nőnek nincs gyereke 25 évesen ott valami baj van. Általában a férfi se szokott sokkal idősebb lenni. A fene tudja mindenki máshogy gondolja.
2010. febr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Futurare ***** válasza:
95%

Az egyik magyar tudósprofesszorkutatódoktor azt vallja, hogy 20on éves korban a legidálisabb gyereket nemzeni, mert ekkor a legtökéletesebb a génállományunk. Asszem Czeizel Endre mondja ezt.


M.H.

2010. febr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Tud valamit ez az Endre.. ezek szerint ezért vagyok én ilyen szép, mert anyum 25 évesen szült..XD
2010. febr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert később sok kockázattal jár a dolog. Csak párat említek:

Aki harminc éves kora környékén szül, az könnyebben hal bele a szülésbe, alapból nehezebben termékenyül meg, sokkal nagyobb esélye van arra, hogy beteg gyereket szüljön, és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy a férfiaknál a negyedik és az ötödik X közötti időszak baromi veszélyes. Ilyenkor halnak meg a legtöbben. És elég nagy szopás szerintem, ha mondjuk negyven éves koromban meghalok, és ott van egy tíz éves gyerek, aki hirtelen apa nélkül marad.


Minden szempontból egészségesebb a korai szülés. Ráadásul pszichológiai szempontból is előnyösebb, ugyanis ha csak 20-25 év különbség van köztetek, sokkal könnyebben megértitek egymást, mintha mondjuk lenne 30-35. Sokkal nehezebb nevelni, az ember már nem is annyira rugalmas, és nem is annyira érti meg a modernebb dolgokat (azokat a korszakokat, amiken majd a gyereke átesik), és a gyerekek vagy a lázadozó vesztesek, vagy a koravének táborába fognak tartozni. (Ez persze csak valószínű, nem biztos.)



Ilyen okai vannak annak, hogy miért jobb korábban szülni. Szóval szerintem rosszul gondolod. (De ez megint olyan, hogy talán csak engem érdekelnek az imént felsorolt esetleges problémák, és a korral egyre növekvő esélyük.)

2010. febr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!