Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a huszonéves pasik gyereket?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik a kérdés, de egyre többet tapasztalom hogy a 20-25 év közötti férfiak,házasságot,családot szeretnének...szinte csak ilyen pasit fogok ki, pedig én egyiket se tervezem még egy jó 10 évig.

Vagy csak nekem tűnik ez ennyire korainak? Nyugodtan oltsatok ha valamit rosszul gondolok :) :D

19/L


2010. febr. 11. 23:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
49%

Mert naivak és még életükben nem dolgoztak,és nem tudják felfogni,hogy mivel jár.

20-25 éves ember általában a szüleivel él és a jövőjét tervezi,nem gyerekcsináláson gondolkodik.

25-30 alatt azok szülnek/akarnak gyereket,akiknek nincs igazán jövőképük.

2014. szept. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó egy családalapítási gyerekvállalási terv szerinted mi ha nem jövőkép?

Vagy csak az a normális akinek az az álma hogy csúcskarriert érjen el meg meghóditsa a világ nevezetességeit?

Miért lenne az baj ha valaki 25 évesen azt a jövőképet tűzi ki céljául, hogy gyereket vállalna?


Nagyvárosi felfogás a karrierista életmód ahol 30 fölött kezdenek el gondolkodni a nők gyerekről, a vidéki pedig inkább hajt a családorientáltságra és 20-25 éves korra már anyák és nem besikerültség miatt, hanem tervezve.


Személy szerint 28 évesen nem érzem magam ugy hogy apává érettem volna, talán azért mert tudom, hogy az gyökeres életmódváltással jár. De ha úgy alakulna a dolog nem bánnám végül.

2016. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!