Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek azért, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek azért, hogy ne bámuljanak meg? 17/L

Figyelt kérdés
Sokan mondták,hogy nagyon vonzó a kisugárzásom és szépnek is tartanak csak épp én nem tartom magam annak. (De ez most lényegtelen) erkölcsileg tiszta vagyok teljesen, és ez állítólag látszik is rajtam.Mit tehetek azért, hogy ne bámuljanak meg? :// nagyon kellemetlenül érzem magam tőle.
2015. febr. 18. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Jajj de utálom az ilyet, ezt az álszentséget, mindjárt megsajnállak, hogy szép vagy. Engem is zavarba hoz ha néznek, de legbelül nagyon is simogatja, melengeti a kis egómat.
2015. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem semmit sem tudsz tenni.
2015. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne öltözködj úgy.
2015. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Legyek őszinte? Semmit.


Vagyis 1 dolgot tehetsz. Veszel csadort.

2015. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PearlDiver ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy ne bámuljanak meg, csökkentsd a vizuális vonzerődet minden lehetséges módon (jellegtelen, semmit nem mutató ruhával, smink teljes mellőzésével, visszafogott viselkedéssel.


De van jobb ötletem ennél: fogadd el, hogy szép vagy és hogy sokaknak tetszel, tanulj meg örülni neki, ez lehetséges anélkül is hogy elszállnál magadtól. Ha sokan mondják hogy szép vagy, te meg nem hiszed el, azzal lényegében mindenkit hülyének nézel. Ez nem szép dolog...

2015. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán ne testrefeszülős ruhákban járj mély dekoltázzsal, s ne használj pushup melltartót stb. S ha most azt mondod, hogy nem teszel így, akkor nem mondasz igazat. Kihívóan öltözködsz, sajnos a tekintet el kell viselned. Többet nem, mert az ellen már tehetsz bőven, de a nézést nem fogod megtiltani.
2015. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van melletted egy izmos faszi akkor nem igazán fognak bámulni :) (18F)
2015. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szinte szó szerint ugyanaz fogalmazódott meg bennem, mint az első hozzászólóban.:D Kétségbeesésnek álcázott dicsekvés a kérdésed.
2015. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"erkölcsileg tiszta vagyok teljesen"

Ez a fogalom mit takar?


#7:

Ha tetszik a csaj megbámulom, bárki van mellette :-P :-D

2015. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban:)
2015. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!