Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar tőlem semmit? Sziaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar tőlem semmit? Sziasztok. Már teljesen kész vagyok, nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés
Van egy srác, ő 18 én 24, sajnos elég nagy a korkülönbség köztünk, de nekem mégis tetszik. Két éve szilveszterkor kicsit összegabalyodtunk, de még időben leálltunk. Engem zavar kicsit a korkülönbség. Szerintetek gáz ez a 6 év?Azóta sokat beszélgetünk neten, találkoztunk is párszor de semmi konkrét nem történt. Néha tesz utalásokat mikor dumcsizunk de már nem tudom mit gondoljak. Úgy van ez nálunk, hogy néha egy nap többször is beszélünk utána pedig egy hónapig semmi, mert én várom h ő írjon, de nem tudom ő is így van-e ezzel. Aztán utána egyszer csak ír aztán megint tök jól eldumálunk napokig aztán megint semmi. Én úgy érzem szerelmes vagyok, de nem merem elmondani neki, szerintetek el kellene? Néha úgy érzem azokból amiket ír h ő is szeretné máskor viszont elbizonytalanodok, már nem tudom mit gondoljak mi lenne a helyes. Köszi a segítséget.
2012. okt. 1. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
talán néha te is ráírhatnál
2012. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktam, sokszor én írok először, de túl tolakodó se akarok lenni, nem akarom h azt érezze nyomulok vagy valami hasonló... Nehéz dolgok ezek:)
2012. okt. 1. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne láss már rémeket! Ha ráírsz az nem tolakodás vagy nyomulás, hanem szimplán érdeklődés. És az nem árt, ha oda-vissza van. No meg te vagy szerelmes, akkor miért nem lépsz?


Amúgy szerintem a korkülönbség ebben az esetben lényegtelen, benneteket nem zavar.

2012. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért segítettek. Bár most szerintem hagyom egy kicsit, had alakuljanak maguktól a dolgok, aztán lesz ami lesz:)
2012. okt. 2. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!