Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki rendszeresen jár erre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki rendszeresen jár erre az oldalra, és a "Szerelem, szex" témát olvassa, miért teszi?

Figyelt kérdés

Vagy épp feldob egy kérdést.

Mindenki válaszára kíváncsi lennék, és ha nem nagy kérés kor/nem -et a válasz mellé írnátok?



2015. febr. 20. 21:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
41%
én azért segíteni is,elsősorban ez az oldal célja mások segítése :)) tanácsokkal és sok mással.
2015. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Igazából unaloműzés és igyekszem az értelmesebb kérdésekre normálisan válaszolni. Ha pedig korombéli lányt találok, akkor megpróbálok ismerkedni vele, hátha.


27/F


(Bár én inkább a politikában szoktam szarposztolni, csak akkor jövök ide, ha ott elfogytak az új kérdések)

2015. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Én pár éve már leszoktam,de nem rég feltettem egy kérdést és azóta újra függő lettem..

Jó olvasgatni,ha nincs jobb dolgom,és segítek másokon/másoknak, hatudok.

2015. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
8%
R1bancokat kúrni és hasznos válaszokat adni. És mára kifogytam a hasznos válaszokból.
2015. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
50%

Mert ennyi beteg ember sehol máshol nincs. Minden nap van olyan kérdés, amin sírva röhögök. Talán néha még tanácsot is tudok adni pár embernek.

Ha kihagyok pár napot, már elvonási tüneteim lesznek :D

2015. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 PearlDiver ***** válasza:
100%

Szeretek jó tanáccsal segíteni, főleg ha olyat mondok amire a kérdező álmában sem gondolt.

Időnként én is tanulok ezt-azt.

Arra is jó, hogy egy kicsit jobb képet kapok a mai fiatalság helyzetéről, jellemző problémáiról, ami nem egy haszontalan dolog ifjúsági vezetőként.

2015. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%
Trollkodom, ahogy csak tudok.
2015. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
92%
szórakozni járok ide, röhögni az emberek nyomorult kérdésein! aztán elszomorodom, hogy azok az emberek akik itt kérdéseket tesznek fel azok köztünk élnek! sőt, még lehet, hogy ismerem is őket... borzasztó a tudat!
2015. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

-Elsősorban segíteni a normális kérdezőknek

-idióta kérdésekre idióta választ adni, trollkodni

-leoltani a r bancokat. és az egyéb irritáló személyiségeket

-nevetelni


20/F

2015. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
62%
Sokat tapasztalt öreg rókaként igyekszem hasznos tanácsokkal szolgálni. Másrészt meg ez az oldal az én pálinkám. Szabadidőmben regényt írok, azt csak nagyon soká olvassa valaki. Az a söröm. Az itteni válaszaimat azonnal olvassák, az tehát afféle röviditalként funkcionál.
2015. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!