Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal srácok, van aki szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok, van aki szépnek látja az ennyire dundi alakot is?

Figyelt kérdés

[link]


Főleg a 15-20 korosztály véleménye érdekelne.


16/L


2015. febr. 21. 18:44
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
62%
Szia hát én egy 15/L vagyok....de szerintem te gyönyörű vagy és ne is foglalkozz ezzel a sok bunkóval...aki tényleg komoly kapcsolatot akar az nem fogja nézni az alkodat
2015. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
#10 Dehogy, te nem attól hánysz. Le sem szarod az egészségüket - az egészségre hivatkozni éppen csak egy remek kibúvó az igazi/őszinte véleményedre kapott reakció elkerülésére.
2015. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok, és elfelejtettem írni, hogy pontosan úgy gondolkodok, ahogy a #11 írta :) Ha találsz valakit, aki komolyan akarja, az nem nézi majd a külsődet :)
2015. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az utcán nincs fotosoppolva...
2015. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%
A zsírt még mindig a kenyéren szeretem:)
2015. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
ez már nekem kövér. és szinte csak derékig látni a lábai elég aránytalanok lehetnek.
2015. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20%
de ez van a lányok csak híznak mi meg izzadjunk a konditeremben. Azthiszem egy kövér srácnak még biztos bejösz, mert vannak kövér srácok is. Persze úgy is csak a jobb kell neked is, mert nektek mindent nekünk semmit. Hát én tudod mikor álnék össze egy ilyen kövér csajjal. Ha az utolsó nő lenne még akkor se. Ha ennyire nem vigyáz valaki az alakjára az csak arra fogható, hogy igénytelen. Amiből akár az is leszűrhető, hogy a szájápolás, fürdés stb is elég távol áll tőle. Mint a középkorban fürdés helyett parfüm. Jó-a. Hát hogyne..
2015. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%

#17 -te kicsit bunkó vagy, már nem azért.

Kezdjük azzal, hogy mond már meg merre laksz, mert erre csak pálcika lányok vannak, akik akkor sem híznának, ha az életük múlna rajtuk. szóval ne általánosíts.

Folytassuk azzal, hogy miért jelentené a kövérség rögtön azt, hogy ápolatlan vagy?

2015. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
13%
A kérdést is azért tetted fel, mert nem teszel ezellen. Beletörődtél. A teheneket mindenki szereti. Megsugom: Csak vicceltem!
2015. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
18 ne akard már megmondani nekem, hogy mit ne gondoljak. Ki vagy te? Megvan a magam véleménye! A sajátodat pedig feldughatod magadnak! :)
2015. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!