Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal srácok, van aki szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok, van aki szépnek látja az ennyire dundi alakot is?

Figyelt kérdés

[link]


Főleg a 15-20 korosztály véleménye érdekelne.


16/L


2015. febr. 21. 18:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hát... tudnék mit kezdeni vele. :)


Viszont az a baj, hogy nem bírnám el sokáig és agyon nyomna :( Komolyan. Volt már ilyenhez szerencsém de az csak egy kaland volt mindenkinek. Szerintem mindkettőnknek jó volt de hosszabb távon ez nem túl jó mert én vékonyabb vagyok és nem olyan vicces ha nem kapok levegőt :P

2015. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha nem egy supersize modell képét mutogatnád, hanem a te, nem retusált képedet a testedről, mindjárt más lenne itt a közvélemény. Én azt mondom, hogy ez már túl sok.
2015. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
ilyen arccal és cicivel mögé kerülnék egy ilyen csajnak, de semmi több. bár még nem volt dolgom ilyen csajjal, de a lepedőt azért összegyűrném vele, viszont az utcán már nem vállalnám.
2015. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez nekem már a kövér kategória. Álmaimba se kívánnék ilyet :(

De egyébként van sok olyan ember, akinek az ilyen tetszik (viszonylag elég sokat ismerek)

Nekem a vékony az ideálom.

18f

2015. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!