Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen lányok az ideálotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen lányok az ideálotok?

Figyelt kérdés
Külső, belső, bármi. Inkább 18-19 éves korig írjatok, én 15/L vagyok.:) magas (175 cm), vékony testalkat, hosszú láb, hosszú barna hajú, barnás szemű, kis mellű lány vagyok.:)

2015. febr. 22. 08:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ezt hosszú lenne..:S
2015. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát az én ideálom külsőleg és belsőleg is csak álom bár hiszem azt, hogy létezik de nem biztos hogy pont ilyen lesz az Igazi. Mert ez ilyen mesés..hát..szőke hajú,kék szemű,magas.vékony. Belsőleg pedig kedves,aranyos,kitartó,hűséges,szerető,odaadó stb. Csak kár hogy általában ehhez a külsőhöz nem ez a belső szokott járulni vagy fordítva.
2015. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszi.

#11 Nyugodtan leírhatod, akár üziben. Vagy itt. Tök mindegy.:)

2015. ápr. 1. 22:02
 14/22 anonim ***** válasza:

Ideálom vagy. Vékony lányok jönnek be elsősorban külsőre. Más nem igazán érdekes ha ápolt. Az összkép/összhatás számít. Belsőre már macerásabb. :)

18/f

2015. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A legfontosabb belsőket leírod, 14-es?:)
2015. máj. 6. 19:08
 16/22 anonim ***** válasza:
Aranyos tündérke lehet, de számít az arc is.
2015. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, az nagyon fontos.:)
2015. máj. 6. 21:36
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát ha külsőre megfog és aranyos/kedves akkor már nyert ügye van:D
2015. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszi:) jöhetnek még!:)
2015. máj. 21. 16:57
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem túl sovány nem túl kövér. Átlag magas. Hajhossz mindegy csak ne borotvált, tépett, raszta stb. őrültségek. Festett vöröset és az igazi feketét(cig@ny) nem szeretem. Idomok majdnem, hogy mindegy, bàr nem gond a formás cici és fenék, ehhez nem kell, hogy kondi megszállott legyen elég, ha nem eszik folyton, a szüksges mozgásáról én gondoskodok. Kedves vagy szép arc. Tetoválás nincs, piercing ne legyen az arcán. Ápolt és nőies megjelenés, nem Airmax cipő és társai. Női ruhák olyanok, hogy egyáltalán nem mutatnak hasonlóságot a férfi ruhákkal. Kedves, nem nagyszájú aki azt hiszi, hogy ő jobban tud mindent másoknál. Tudja, hogy mit csinál, amikor velem komolyabb kapcsolatba kerül akkor ezt tudatosan teszi és akarja. Magasabb fokú iskolázottság nem hátrány, de e nélkül is lehet ételmes, az már elég. Cselekvési hibáit eltűröm. Nagyjából ennyi számomra. Valószínűleg ezért nincs barátnőm, pedig szerintem nem várok el sokat. Szinte csak a természetes női viselkedést. 20/F
2015. máj. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!