Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flört, komoly vagy barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört, komoly vagy barátság? Mit akarhat?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy netről ismertem egy fiút, akivel együtt mentünk egy táborba, ahol elég fura volt. A srác elég gyakran nézett, mindig a nevemet mondogatta...

2 nappal késöbb, már az ágyamban feküdt napközbe. Másnap már este befeküdt mellém. Simogat, szivat, de valamikor hozzám se szól. Nem vagyok vmi szép van amikor ezzel poénkodik, de persze nem veszem zokon. Szerintetek?

nem értem a fiúkat...


2010. aug. 27. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

hány éves? és te hány éves vagy?

igen lehet akar valamit de lehet hogy csak el akarja nyerni a bizalmad és azt akarja hogy belezúgj hogy utánna mindenki azon röhögjön. amúgy ha van hozzá merszed kérdezd meg hogy mit akar :)

2010. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én csak a barátnőmet simogatom.. meg a kutyámat...

Tehát vagy tetszel neki, vagy kutyának néz, ha az én nézőpontomból indulunk ki.

2010. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az h nem vagy túl szép??? Így nem lehet egyetlen fiúhoz sem hozzáállni....

Am meg ha bebújt melléd az ágyba akkor valószínüleg azt nem azért tette mert te olyan csúnya vagy....

2010. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2010. aug. 27. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

háát ha az ágyadba bújt meg simogat akk elég valószínű h akar valamit tőled (barátságnál többet, mivel ez nem nagyon fér bele a barátság kereteibe...). én tuti megkérdezném h mit akar. :)


am ilyen esetem nekem is volt, csak én személyesen ismertem a srácot. megkérdeztem h mégis mit akar tőlem... a srác már 2 éve a pasim ;)

2010. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!