Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonytalan vagyok, mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok, mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves lány vagyok még nem volt kapcsolatom, egy részről ez eléggé zavar. Próbáltam ismerkedni és mindig csak a kavarásig jutottam valakivel (ne szexre gondoljatok), és voltak srácok akiktől igazán sok ideig szenvedtem és minden srác irányába kiégtek az érzéseim, úgy érzem hogy kb senki se bír már igazán megtetszeni. Nem merek esélyt sem adni a boldogságra. Amiért írtam az olyan dolog, amiben a bnőim sem tudnak nagyon tanácsot adni. Van egy srác netről ismerem, elkezdtünk találkozgatni eddig 3szor találkoztunk, bár nem volt semmi sőt nem is nyomult. Nem egyértelmű hogy mit akar, de ahogy rám néz úgy tűnik hogy tetszem neki. Eléggé komoly, ritkán mosolyog, és szuper intelligens,nagyon tapasztalt, komoly, (és nem az a nőfaló típus) nagyon okos és tudom hogy nem vagyok hülye, de valahogy még is butának érzem magam mellette..meg néha úgy tűnik ha mesélek neki valamit, mintha nem érdekelné és inkább ő beszél többet, holott elég figyelmes velem meg udvarias, meghívott pár dologra, de azt érzem hogy figyelmes de rám nem figyel. Neten is keveset beszélünk, épphogy ez a szinten tartás, és soha nem mondta hogy csinos vagy szép lennék, bár mondta hogy ilyen téren nehezen fejezi ki magát. Első találkozónk után nagyon tetszett a 3. óta elbizonytalanodtam. Nem tudom, hogy mit akar. Közben van még egy srác akivel régebb óta beszélek, még ő előtte lettünk ismerősök és szimpatikus volt de nem kérdezte meg jó ideig hogy találkozunk-e és vele még néha-néha beszélek, és olyan gördülékenyek a beszélgetések és kedvesen ír ellenben ezzel a sráccal aivel elkezdtem találkozgatni, hogy most hirtelen elbizonytalanodtam. találkozni hívott de leszögeztük hogy nem randi, csak kíváncsi vagyunk a másikra. de nem tudom hogy elmenjek e vele, hiszen ezzel a sráccal megbeszéltük a 4. talit és tartok attól h ha tényleg bejövök neki ugye most már lesz valami, meg azért szeretnék egy 4. találkozóra esélyt adni, de egy találkozást a másik srácnak is. Még nincs is semmi, de valahol elég szemétnek érzem a dolgot.. csak van egy olyan érzésem hogy a másik srácot jobban érdekli a személyem meg hogy mivan velem, a másik meg csak szerintem felszínesen lát engem, és próbál lekenyerezni , meg udvarias de nem tudom..

mit tennétek a helyemben? Szemét vagyok?

17L a srác akivel elkezdtem találkozgatni 20 éves


2015. febr. 22. 22:57
 1/4 October15 ***** válasza:

Nos azzal nem vádolhatunk, hogy fölösleges a kérdés mert te aztán tényleg nem tudod, hogy mi a retket csinálj :D de annyira, hogy leírni se sikerült.. XD

Komolyan mire a végére értem bizonytalan lettem a nemi identitásomat illetően.. [természetesen a kávés csészékre gerjedek mint minden rendes Ghoul]


Abból amit felfogtam: úgy isten igazából szerelmes még 1x nem voltál. Valamint most se vagy.. 4. tali után írj 2 cetlit a 2 pasi nevével amikor fú ja szél dobd fel amelyiket elkapod legyen az..

2015. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem abból még nem lehet baj, ha most az ismerkedős fázisban találkozol mindkét sráccal, és ez után a találkozó után eldöntöd, hogy ki az, akiben több esélyt látsz, aki őszintébben érdeklődik irántad. Ettől még nem leszel szemét, sőt, szerintem így könnyebb lesz döntened. :)

17/L

2015. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+1 utolsó
2015. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bandi6891 ***** válasza:

(ne szexre gondoljatok)


Miért mi lenne ha mindegyikkel kipróbáltad volna a szexet is?Ez is a tipikus "elnézést,mondják kérem szabad nekem élni?"


Na jó inkább kilépek,nem bírom.

2015. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!