Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom ha tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha tetszem egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. A mellettem lévő padba ül. Mindig meg szokam érezni ha valaki néz. Mostanában egyre többet érem. Körülnézek és mindig látom hogy ő néz. De ha meglátta hogy én megláttom elkapja a tekintetét.

Mindig tőlem kér mindent ( toll, filc, lap,... stb). Nálam mindig van minden így tudok is adni neki. Kihaszál vagy tetszem neki ? És miért így nyolcadik évvége felé ?



2015. febr. 23. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
kéred meg
2015. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert tőled kér mindig mindent, még nem feltétlenül tetszel neki.

Máskor is keresi veled a kapcsolatot? Szoktatok beszélgetni? Mennyire vagytok jóban?

2015. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk, mert mióta az eszemet tudom ismertem. Bölcsi, ovi általános..( Most hogy felvételiztünk mindenki eldöntötte hova akar menni. Ő is tudta de már hamarabb. Kb 7-dik évvégén. Az utoló napokban még is megváltoztatta. Pont oda ahova és is menni szeretnék. Pedig neki nem nagyok fekszik a biosz. ) De inkább mostanában szokunk beszélni. Mióta változtattam a külsőmön. :)
2015. febr. 23. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Bejössz neki, ez biztos, de félénk. Van ilyen. Vagy bátorítod, ha te is szeretnéd ezt, pl.: keresd a társaságát vagy nem.

S miért most: mert most tűntél fel neki. Lehet most nőtt meg a melled.. ;) ;)

2015. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anyu és az ő anyja nagyon jóban vannak. Mikor elsősök voltunk kitalálták farsanga mi lenne ha én lennék a mennyasszony ő pedig a férjem. Így nem hivatalosam de hozzámentem. :D (sőt még szájra puszit is kaptam :D (kicsik voltunk))
2015. febr. 23. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha miattad megvaltoztatta a jövőbeli iskoláját akkor jó h.l¥e. Te csak egy kaland leszel, de az iskola az egy életre szól...
2015. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!