Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "hódíthatnám" meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "hódíthatnám" meg a kiszemeltem?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy srác,már év eleje óta csak nézegetem,de nem jutok 5-ről a 6-ra,és már unom!Eddig sose volt bátorságom kezdeményezni senkinél,de nekem Ő most tényleg kell,még nem tetszett soha senki így mint Ő.5 hónap alatt jó ha 2szer szemeztünk,de eddig még nem nagyon vett észre:S És olyan mérges vagyok magamra,mert mindig elszalasztom a lehetőségeket:(

Mivel idén elballag a suliból,nincs sok időm.Egyébként 19 éves,és nincs barátnője,a suliban elég népszerű,de sokszor látom egyedül is.

Na szerintetek van nála esélyem?Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?

Értelmes válaszokat várok.

Köszönöm:)

L/16


2010. febr. 13. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
cicanacik
2010. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha helyes vagy akkor jó esélyeid vannak, de vigyázz mert ha lelép úgyis akkor lehet hogy arra alapoz hogy ledönt és dob, aztán úgysem látjátok egymást többé.
2010. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A hódításról meg annyit, hogy vegyél fel egy lányos ruhát, szép mosolyt és menj oda hozzá, hogy lenne-e kedve elmenni veled délután valahová. Valószínűleg igent mond majd. Ha esetleg nemet, vagy kibújik, akkor kedves mosoly mellett azt mondod hogy kár, majd megfordulsz, és nőiesen kisétálsz.

Ha én pasi lennék és (ja amúgy az vagyok) azt mondaná nekem egy helyes csaj hogy el akar velem menni valahová akkor én nagyon megörülnék! ;)

2010. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!