Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki volt már szerető?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már szerető? Leírnátok a történetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Olyan nők, férfiak válaszát várom, akik voltak már szeretők, vagy még mindig azok. Érdekelne, hogy hogy kezdődőtt, hogy éltétek meg, hogy folytatódott, illetve hogy mi lett a vége, ha egyáltalán vége van. Volt-e gyermek bármelyik kapcsolatban, ha kiderült akkor hogy derült ki. Kort is írjatok légyszives.


Nagy segítség lenne, előre is köszönöm.


2015. febr. 28. 10:15
 1/5 anonim válasza:
Hát megfogsz lepődni de én 15 évesen voltam szerető csak nem tudtam róla. Az első szerelmem akit eddig a világon legjobban szerettem egy barátnő mellett idézem tartott... mondanom sem kell mennyire fájt és hogy honapokig sirtam mindennap miután ezt megtudtam, hogy én csak egy pótlék voltam akit megdugni akart de nem adtam magam igy dobott de nem is dobott igazán mert nem voltam a barátnője mint kiderült. Soha nem akart nyilvánosan csokolozni megölelni vagy megfogni a kezem mivel gondolom félt hogy meglátja a barátnője. Nagyon rossz szeretőnek lenni. Szóval ennyi lenne de nem nyerő mert könnyű egymásba szeretni és akkor kapcsolatokat tehet tönkre szerintem.
2015. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer álmomban politikus voltam, így nem volt gerincem. Gerinc nélkül szép volt az élet, mert így lehettem szerető is.


Ha szeretsz valakit, legyél vele, állítsd választás elé, ha viszont csak dugni kell, keress olyat, aki nincs kapcsolatban. Gyűlölöm azokat az embereket, akik "ingyenélősködnek", mert a másik félnek a barátja/barátnője eltartja az illetőt főz és mos rá, neki csak annyi dolga van, hogy dug vele egyet és kacagnak rajta, hogy "Hihi, mennyivel jobb veled a szex.". Hát egye meg őket a rosseb, ha már a bűntudat nem teszi.

2015. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik csajnak a koleszban egy nagyon gáz pasija van,csak szegény csajnak nincs régóta apja ezért eléggé apakomplexusa van,és inkább apjaként néz a pasira mint a pasijaként

Vele volt nyilvánosan,de titokban velem,őt csak csókolgatta ölelgette,én minden mást megadtam neki ;-)

Aztán most leléptem abból a suliból mert kezdtem tényleg beleszeretni

Azóta is együtt vannak

15/f

2015. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi minden mást? Csoki mikulást Télapótól? :D
2015. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több mint másfél évig voltam egy házas férfi szeretője. Egymás melletti lépcsőházban lakunk így ismerkedtünk meg. Neki van egy gyereke is. Az első bő egy év nagyon szép volt,az utolsó fél év maga a pokol! Elegem lett a viselkedéséből,így vége lett! Ki is derült. Illetve ez nem helytálló kijelentés,mert én mondtam el a feleségének személyesen. Azóta látszólag ugyanúgy élnek mint az előtt,szóval gondolom a feleségének fontosabb a lóvé,minthogy számon kérje a férjét.

Hogy éltem meg? Mint írtam az első bő egy év nagyon szép volt rengeteg szeretetet és odafigyelést kaptam tőle. Az utolsó fél év,és a szakítás után viszont borzasztóan kibuktam hiába én mondtam,hogy legyen vége. Lassan öt hónapja,hogy nincs köztünk semmi,de még mindig szeretem bármennyit is bántott az utolsó 6 hónapban,sőt nemcsak bántott,de hazudott is. Amikor szétmentünk utána hónapokig nem telt el úgy nap,hogy ne sírtam volna. Én nagyon szerettem,és még most is,bár annyi változott,hogy mostanra beláttam én nem tudnék vele hosszú távon legális kapcsolatban lenni. Én nem az a fajta nő vagyok mint a felesége akit leginkább a bólogatós kiskutyához tudnék hasonlítani,és mindezt a pénz miatt. Magamhoz képest így is rengeteget tűrtem neki.

21/N

2015. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!