Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 'Fenéért ilyen válogatósak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Fenéért ilyen válogatósak a lányok?

Figyelt kérdés

19 eves magas,sportos,stílusos, fiu vagyok..olyan fejjel mint egy durcas 15 eves. Kanos vagyok meg szőrös szóval nem a tesztómmal van a baj csak ilyen a genetikam.

Csak eppen emiatt nem tetszem senkinek,leszamitva nehany olyan lanyt akiknel egy bányaomlas is szebb latvany. Pedig nagyon nincsenek igenyeim.

A belsőt most hagyjuk,a korosztalyomban nagyon nem relevans.


Varjak hogy majd 25 evesen 18-nak nezzek ki?


2015. febr. 28. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik.
2015. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Life is sucks.
2015. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia, küldesz képet? :) (egy lány;))
2015. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez van,majd rájössz erre még jobban pár év elteltével,hogy még jobban is válogatósak,mint gondolnád.

Bele kell törődni,ennyi.Én sem kellek egy nőnek sem,egy randira nem jön el velem egy sem,esélyt sem kapok semmire...

Pedig nem vagyok egy csúnya gyerek,adok is magamra,öltözködésemre,ápolt vagyok.Csak szimplán nem születtem annak a tipikus "helyesnek",ennyi.És látod mi miatt szívok egész életemben,és miért nem lehet soha barátnőm? Azért,amilyennek születtem,amiről igazából nem is tehetek...

23/F

2015. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Köszi,de nyet.

Ne akarj remalmokat.

2015. febr. 28. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed az a baj, hogy kisfiús arcod van akkor esetleg próbáld meg a borostát vagy valami ízléses körszakált ilyesmit. lehet hogy hülyén hangzik de vannak akiknek kifejezetten jól áll és nem utolsó sorban idősebbnek fogsz tűnni.
2015. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg normalis borostat se tudok hanem ilyen apolatlan szakallkat. Szoval ez is bukta.
2015. febr. 28. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne lennének? Te is válogatós vagy, ne alkalmazz kettős mércét.
2015. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak éppen nem mindegy hogy nekem jó testem van,igényes vagyok és van stílusom.


A lányok akik nekem nem tetszenek pedig kokrétan kövérek és ápolatlanok..

2015. márc. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!