Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenéért akar füvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért akar füvezni szex előtt?

Figyelt kérdés

Hello, van egy barátom, akivel 1 éve vagyunk együtt, nemrég felvetette, hogy elszívna némi füvet együttlét előtt, én nem tudtam hova tenni a dolgot és enyhén szólva furcsán néztem rá, fogalmam sincs, ez neki miért lenne jó? Ő nyilván elmondta, hogy miért jó, benyomott egy olyan szöveget, hogy teljesebben akarja megélni a kapcsolatunkat, de én nem tudom felfogni, vajon ez a valós indok, vagy sz.r vagyok az ágyban? És honnan tudjam, hogy akkor nem lesz-e valami bajom, ha nincs magánál?

21/L


2012. dec. 22. 22:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
A Fűtől nem veszti el a tudatát, és eszméletét. Egyszerűen tényleg jobban éli meg a dolgot, nem jól, hanem jobban, nem ugyan az, valami sz*rból jót csinálni, vagy valami jóból még jobbat. Bár, még nem próbáltam milyen beszívva, de, ha ő azt mondja, biztos úgy van. Szerintem szívjatok mindketten azt kész
2012. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%
Vagy csapassatok Rush-t a buzlk is azt használják a nagyobb élvezetért, gondolom heteróknál is működik :D
2012. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
45%

Fiatal, hebehurgya, ki akar próbálni mindent, feszegeti a határait - ha hagyod. Nyilván ez egy kockázatos dolog, de szerencsére ő mindezt pont leszarja.


"teljesebben akarja megélni a kapcsolatunkat" = ki akar próbálni minden f.szságot, amit az idióta haverok a fülébe ültettek. Csak szebben fogalmazta meg, hogy eladhatóbb legyen a termék. Sok boldogságot!

20L

2012. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
Beszívva alapból mindenre ráflash-elsz, rákoncentrálsz, amin megakad a tekinteted, gondolatod. Én látok realitást, hogy jobb lehet tőle a szex
2012. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Már kinőtt a hülyegyerek korszakból, 27 éves, előttem nyomatott ilyen dolgokat, de már azt hittem, nincsenek hajlamai, max a cigi. Hát köszi. Jó kilátások.
2012. dec. 22. 22:59
 6/30 anonim ***** válasza:
37%

[link]


Nem a drog ölnek, hanem a tudatlanság.

2012. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
Beszívva tényleg intenzívebb élmény a szex, de nem olyan intim, inkább testileg nagyon erős érzés.
2012. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%

Mellesleg a nikotin sejtméreg. A tetrahydrocannabinol pedig bizonyos rák típusokat gyógyít, növeli az étvágyat és a sejtek oxigénellátottságát. Például.


Ismétlem, nem a drogok ölnek...kedves kérdező, magadért is aggódhatsz.

2012. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ámen
2012. dec. 22. 23:06
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
Elég gáz, 27évesen, nem egy kamasz már. Miért nem adja magát át az élvezetnek tisztán. Persze nincs előítéletem, nekem is fordult már át az agyamban röpke 2 másodpercig.
2012. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!