Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy empátia nélküli lány, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy empátia nélküli lány, hol ismerkedhet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért akarsz valakit, ha nem érdekelnek az emberek?
2015. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem is akarsz ismerkedni, csak kiírtál egy kérdést!

Nem igen válaszolsz semmire.

2015. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha empátia nélküli vagy, akkor nem is érdekelnek mások. Ergó nem akarsz ismerkedni. Tehát a kérdésed igazából: "Hol ismerkedhetne valaki, aki nem akar ismerkedni?"
2015. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Attól mert valaki empátia nélküli az nem azt jelenti hogy nem akar ismerkedni, engem is pl érdekelnek mások.
2015. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

22 vagyok.


Nem értitek a problémát, nem ismerkedni nem akarok.

Csak nincs bennem együtt érzés..


Nem hat meg a halál, a szenvedés, semmi ami történik random emberekkel a világban.


"Terrortámadás volt xy van meghalt 11 ember"


Erre kb semmi reakció, kb annyi f.. értelme volt.

De eszembe nem jutna szomorkodni vagy belegondolni mennyire is rossz volt ez.

2015. márc. 1. 11:39
 16/18 anonim ***** válasza:

Ezzel mi a baj?

Én is ilyen vagyok, mikor ilyen meg olyan katasztrófát mutatnak és a kollégáim"áááá bakker stb..."

én csak meghúzom a vállam és annyit mondok ha senki nem halna meg nem lenne elég hely a földön.

Szerintem semmi rossz nincs ebben.

De akkor miért írtad ki hogy hol ismerkedhetnél ha nem akarsz?

2015. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
akarok, csak nem interneten
2015. márc. 1. 12:55
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt megértem, én sem ismerkedem komolyabban neten, de élőben nem találkoztam még hasonló felfogású emberrel, vagy jól titkolta.
2015. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!