Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi smink már sok vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi smink már sok vagy az ilyenekre mondják, hogy cicababa? (kép)

Figyelt kérdés

Elsősorban azért tettem fel a kérdést,mert eddig nem igazán sminkeltem magam, Csak egy kis szempillaspirált használtam, és most kipróbáltam többet. Nekem tetszett, ám kíváncsi vagyok kívülállók milyennek látják, sok-e vagy jó, mert azért nem szeretnék cicababa stílusúnak tűnni,csak kicsit nőiesebbnek.


Képet küldök annak priviben,aki üzenetben leírja lakhelyét, nem szeretnék ismerősbe botlani.


Ezeket használtam: egy kis alapozó a homlokomra, egyébként a többi részen egyenletes a bőröm, szempillaspirál, szemceruza, szemkihúzó ceruza, vörös rúzs.


(A kérdésem kint volt a múltkor bő 2 percig, majd törölték azzal az indokkal,hogy nem derül ki belőle mi a kérdésem. NOS AZ A KÉRDÉS,HOGY SOK-E A SMINK AMIT HASZNÁLTAM?)


2015. márc. 1. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Köszi de nem kell a faszodról kép!
2015. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem jöhet.

Nagykanizsa

2015. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
öhm :D ha lenne sem küldenék ...:D
2015. márc. 1. 11:22
 4/20 anonim ***** válasza:

'Tré'piószele


küldjed

2015. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jöhet. bp
2015. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jó itt sajnos sosem lehet tudni.

Akkor küld a sminkest.

Kanton uri svájc.

2015. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Rékcsi ***** válasza:

Jöhet

Isaszeg

2015. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Küldheted nekem is, budapesti vagyok.
2015. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ide is. Debrecen
2015. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Köszi, ne küldj képet. De én, mint nő, olyan helyen dolgozom, ahol az ember megteheti, hogy csinosan öltözik és ad magára, nálam alapozó, kőpúder, szemhéjfesték, szemceruza, szempillaspirál, pirosító és rúzs. Én így szoktam sminkelni. Nem kirívó színekről van szó, teljesen natúr színekkel. És nem érzem ettől magam cicababának, csak jól érzem magam a bőrömben.

És ha te úgy sminkelsz, ahogy és te attól jól érzed magad, akkor ne foglalkozz másokkal, érezd jól magad a bőrödben!:)

2015. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!