Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi smink már sok vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi smink már sok vagy az ilyenekre mondják, hogy cicababa? (kép)

Figyelt kérdés

Elsősorban azért tettem fel a kérdést,mert eddig nem igazán sminkeltem magam, Csak egy kis szempillaspirált használtam, és most kipróbáltam többet. Nekem tetszett, ám kíváncsi vagyok kívülállók milyennek látják, sok-e vagy jó, mert azért nem szeretnék cicababa stílusúnak tűnni,csak kicsit nőiesebbnek.


Képet küldök annak priviben,aki üzenetben leírja lakhelyét, nem szeretnék ismerősbe botlani.


Ezeket használtam: egy kis alapozó a homlokomra, egyébként a többi részen egyenletes a bőröm, szempillaspirál, szemceruza, szemkihúzó ceruza, vörös rúzs.


(A kérdésem kint volt a múltkor bő 2 percig, majd törölték azzal az indokkal,hogy nem derül ki belőle mi a kérdésem. NOS AZ A KÉRDÉS,HOGY SOK-E A SMINK AMIT HASZNÁLTAM?)


2015. márc. 1. 11:18
1 2
 11/20 anonim válasza:
debrecen :)
2015. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Jöhet, Eger.
2015. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jöhet Székesfehérvár

Amugy mind1 hogy sminkeled magad az a lényeg hogy neked tetszen :)

2015. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Sopron küldj képet :)
2015. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#10-es válaszolóról tényleg el tudom hinni, hogy Nő!

Nekem, mint pasinak az a smink teszik a legjobban -és azt hiszem nem vagyok ezzel a véleményemmel egyedül-, amin észre sem lehet venni, hogy van.

Tudod, néha a kevesebb több, és a kevéstől is ragyoghat 1 női arc.

Ui.: Nem kérek képet! :))

2015. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Verseg

Küldd

2015. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Szeretném megköszönni mindenkinek aki időt szánt rá és írt választ privátban vagy akár itt is! :)
2015. márc. 1. 11:48
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
A ferfiak a ranctalan sminknelkuli arcborre buknak! Ne haszalj semmit! A smink rancossa tesz es elveszi az idod a sporttol! Gyonyoru fiatal lany vagy! Ugy ragyogsz smink nelkul, a hamvas fiatal borod mindennel vonzobb! Amugy budapesti vagyok es kivancs vagyok a kepre.
2015. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Küldheted, Debreceni vagyok. L
2015. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nekem is elküldheted

Nyírbátor

2015. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!