Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önkielégítés közbeni baleset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítés közbeni baleset?

Figyelt kérdés
Történt már veletek olyan, hogy véletlen oda fröccsent ahova nem kellett volna ? Vagy ezt hogy lehet féken tartani ?
2015. márc. 1. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

12 évesen naná! :)


De manapság nemigen.

2015. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ilyen szerintem mindenkivel volt. Ezt gyakorolni kell:)
2015. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én éppen fellőttem az égbe és szépen az arcomba hullott vissza. 10 perce körülbelül.
2015. márc. 1. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, hogy ellövök a hajamba, arcomba... De nem érdekel, mert azok a legjobb elélvezések amibe kb. percekig beleremegek és NAGYON JÓ :D
2015. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a legelsőnél nyomtam egy headshotot, azóta a tapéta meg a szőnyeg kapott csak :D
2015. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

akkor nem vagyok vele egyedül :D

Csak meglepett hogy mennyire felrepült és 1 mp múlva puff a fejemre :D

2015. márc. 1. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a téma de jo :) kibeszélném ezt bárkivel!!!!
2015. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, a laptop billentyűzetre csöppent a múltkor egy kisebb adag.
2015. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!