Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le magamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le magamba a vágyat, hogy ne vágyakozzak a barátnőm testére?

Figyelt kérdés
Lány vagyok én is :(
2015. márc. 2. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Feltételezzem ezzel az a baj, hogy ő nem vonzódik feléd. És biztos ez?
2015. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy hogy érted, irigyled?
2015. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehogy
2015. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ő a barát barátnőm.

18 éve, nem akarom ezzel elrontani a kapcsolatot.

Olyan mintha a nővérem lenne, csak vágyom a testére :(

Szexuálisan értendő.

2015. márc. 2. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ennyi idő múltán biztos benne is kialakult ez-az. Valószínűleg ha felvetnéd ezt akár "poén" szinten is, hogy kíváncsi vagy, még az sem biztos, hogy elutasítaná - feltételezve, hogy szingli. Ha nincs barátja, hívd át iszogatni, aztán mikor kellőképpen becsiccsentett már, vesd fel, hogy érdekel, hogy milyen lehet lánnyal. Hátha vevő rá. Ennél finomabban nem tudom, hogy miként tudnád kideríteni.
2015. márc. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha biszexuális/leszbikus vagy és nem szeretnél vágyni a testére, pszichológus segíthet.
2015. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sehogy, örülj neki, hogy csak szexuális vágyat érzel iránta és nem estél bele


lehet benne lenne amúgy poénból ebbe abba, attól függ hogy vezeted elő neki az egészet

2015. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a vastag betűs kérdést olvasva azt mondtam volna, hogy verd ki. De aztán elolvastam az apró betűs részt is. Na, ez megbonyolítja a dolgokat. Maszturbálj a facebookos képeire. Jobbat nem tudok hirtelen.
2015. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem csak jo a teste, a borenek a tapintasa, ezert erzed hogy vagysz a testere. Lehet cssk irigyled vagy csak kivancsi vagy milyen lehet az agyban stb.stb. ha leszbikus/biszex vagy akkor persze valtozik a helyzet
2015. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!