Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az alakom? (kép) 20/L

Figyelt kérdés

Őszinte véleményeket szeretnék, nektek tetszik-e, és mennyire áll távol az ideális alakotoktól :) Valamint szerintetek mit kellene változtatnom rajta?


Nem párkeresés céljából írtam ki a kérdést :)


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2015. márc. 3. 14:03
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Mamam, ha rá azt mondjatok h duci, akkor én kövér vagyok?!


Kérdező! Nagyon csinos vagy! Sajnos kicsit lazább kötőszövetet örököltél, de ez genetika. A sportot tartsd meg, igyál sok folyadékot. és ne fogyj.

Összességében 10/9 pontot adok.

2015. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alapanyagod tökjó, úgy értem, tiszta arányos a tested, ez tetszik benne, de tény, hogy egy kis erősítéssel még többet ki lehetne hozni belőle. Mindenesetre ki merem jelenteni, hogy bármelyik pasinak megfelelnél így is.
2015. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy szó szerintem lefedi a testedet.

Ez a szó: Gyönyörű!

2015. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2015. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

A 2. kép a kedvencem, jó alakod van de még hogy egy kis smiley-t is odarajzolsz.

Fergeteges:D

2015. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Egy kis izom még elférne, viszont fogynod semmi képp nem kell.
2015. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
44%
Ha megváltozna a véleményed ("Nem párkeresés céljából írtam ki a kérdést"), akkor szívesen feleségül veszlek!
2015. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Én is azok közé tartozom, akik szerint további formásodás, izmosodás kellene még neked. Fogyni semmi esetre sem. Jól látod, segged, combod löttyedt még kicsit. Ne parázz, az alakod jó, csak így tovább.
2015. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Fogynod valóban nem kell, de egy kis edzés jót tenne a fenekednek és a lábaidnak. Ahogy te magad is mondod. Picit feszesíteni kéne itt ott rajtad és akkor 10/10.
2015. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
A formazason kene dolgoznod meg egy picit:) Maskepp teljesen normalis.
2015. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!