Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az alakom? (kép) 20/L

Figyelt kérdés

Őszinte véleményeket szeretnék, nektek tetszik-e, és mennyire áll távol az ideális alakotoktól :) Valamint szerintetek mit kellene változtatnom rajta?


Nem párkeresés céljából írtam ki a kérdést :)


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2015. márc. 3. 14:03
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Hétköznapi :)

Nincs veled baj.


Ha nagyon bele akarok kötni akkor max a combodon kellene dolgozni.

2015. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Átlagos
2015. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 Karesz6969 ***** válasza:
Tök átlag.
2015. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
teljesen jó :D én ne küldjek az alakomról? (nem intim) :D 22/f
2015. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! :)

Utolsó, küldj nyugodtan, én is szívesen véleményezek másokat.

2015. márc. 3. 16:53
 36/49 anonim ***** válasza:
persze, jó a z aerobik, de ha nem használ, akkor otthon guggolj sokat, meg csinálj kitöréseket, meg esetleg bokasúllyal oldal emeléseket. és azzal is formásodik a popsid :-) egyébként átlagos, szép alakod van :-)
2015. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tök jó az alakod, csak ne hagyd abba a mozgást, bármi is az. A fenekeden a guggolás és a bicajozás segít valaemnnyire. Nekem is ilyen az alakom, csak én a lábammal nem vagyok megelégedve, túl fiús, izmos. Nem is teszem ide fel kérdésként h véleményezzék, félek a negatív kritikáktól.

17/L

2015. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

37"

nem ismered az itteni közösséget! akinek önértékelési problémái vannak, itt örömmel olvashatja az alakját, egyes testrészeit -teljesen érthetően - egekig dicsőítő hsz eket :-)

2015. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Hát, kaptam bőven negatív kritikákat, tanácsokat is, szóval ha szerintem az ember az elején leszögezi, hogy nem akar itt senkitől semmit, akkor talán jobb lehet az őszintevélemény-kamuegekigmagasztalás aránya :D


Bár igen, ez itt a gyik, az ilyesmi kérdéseknél jobb, ha megfelezi az ember a pozitív visszejelzések számát.


Azon is nagyon sok múlik, hogyan teszed fel a kérdésed. Ha rögtön leírod, hogy utálod az alakod, kövérnek hiszed magad, nem is volt soha emiatt pasid, akkor jóhogy mindenki vigasztalni próbál, és nem kapsz annyira igazi véleményeket.


37es, szerintem egyébként írj ki nyugodtan ilyen kérdést :) A lányokat tényleg nem szokták durván leszólni.

2015. márc. 5. 11:10
 40/49 anonim ***** válasza:
Azt tudod hogy kitettek egy másik kérdéshez is?:D
2015. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!