Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az alakom? (kép) 20/L

Figyelt kérdés

Őszinte véleményeket szeretnék, nektek tetszik-e, és mennyire áll távol az ideális alakotoktól :) Valamint szerintetek mit kellene változtatnom rajta?


Nem párkeresés céljából írtam ki a kérdést :)


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2015. márc. 3. 14:03
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, de a képfeltöltéses linkeket egy másik fórumra is :D
2015. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
micsoda? :D hová? belinkelnétek?
2015. márc. 9. 12:44
 43/49 anonim ***** válasza:
egy olyan oldalon, amire az ESET asszondja, hogy az az oldal HTML/ScrInject.B.Gen vírussal van megfertőzve
2015. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
pesti vagy?
2015. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
.
2015. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tökéletes. Nem ismered a gyik-es srácokat, csak kritizálni akarnak. Megnézném, hogy mennyire tökéletesek azok, akik azt mondták, hogy még edzened kéne. Nyilván az izom sosem árt, és mivel vékonyka vagy biztos, hogy jól mutatna rajtad, de ne legyen önbizalomhiányod amiatt, mert páran azt mondták, hogy a tested így még nem jó.

Mondjuk szerintem csak a tartásodon változtass vagy menj el egy dokihoz a gerinceddel.

2015. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Nagyon jól nézel ki.
2015. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Csinos vagy, jók az arányok, az arcodat szívesen megnézném, de amikor megláttam a popsis képet kijött egy húú... :D szóval nagyon rendben vagy ;)
2015. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Megnéztem a képeket, az első kérdés, ami felvetődött bennem: ilyen alakkal miért van szükséged egy rakás elismerésre? Kimeríted a tökéletes test definícióját.

Aztán elolvastam a kommenteket...nem tudtam eldönteni, hogy mi lehet az oka annak, hogy ilyen testre ilyen hozzászólások érkeznek..hogy edzened kell még, mozognod, löttyedt vagy...arra jutottam, hogy tömény irigységből merő rosszindulat, ami a válaszokban van, vagy pedig én vagyok nem normális...KÖNYÖRGÖM, az a fenék rendkívüli, nekem szívügyem a fenékre való edzés, én is feszesítem, kerekítem, épp ezért mindig összehasonlítom másokéval, a strandon, nyáron mindig figyelem a lányok fenekét, és szinte soha nem láttam még ehhez fogható feneket, komolyan, le a kalappal! Még a bikinis versenyeken fellépő lányoknak sincs ilyen. Hogy a lópikulába írhattak ide emberek ilyen hozzászólásokat? XD

Én nő vagyok, én is edzem, de komolyan, pofám leszakad hogy milyen feneked és alakod van! :D

2015. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!